Şimdi Ara

[SATILIK] Hearthstone, Diablo 3 Overwatch ve World of Warcraft Hesabı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, uzun yıllardır kullandığım ve ilk sahibi olduğum battlenet hesabımı satmak istiyorum. Artık 3 oyunu da yeterince oynamıyorum ve emeğimin karşılığını da alabilmek için elden çıkarmak istedim. Forumda uzun yıllardır satış yapan referanslı bir üyeyim. Üyeliği aldıktan sonra herhangi bir sorun yaşamayacağınızın teminatını veriyorum.

İlan yoruma kapalıdır. Lütfen PM ile ulaşınız.

Overwatch Origins Edition

Diablo 3 + Reaper of Souls + Necromancer

Hearthstone Naxxramas'tan beri oynanan hesap. içinde 5520 Dust da ekstra olarak mevcut.

İçinde ayriyetten Destiny 2'de mevcuttur.

Sattığım hesaplarda fiyatları oyunlara harcadığım paraya göre yapmayı doğru bulmuyorum. Hepsi çok uzun yıllardır kullanılan bir birikimi olan hesaplar. Lütfen fiyat hakkındaki düşüncelerinizi iletirken bunları göz önünde bulundurun.

Hesabı satın aldıktan sonra elimden gelen tüm desteği bilgi değişimi için sağlayacağım.

Fiyat: SATILMIŞTIR

2. Hesabım WoW hesabım, Rusya lokasyonlu. Aylık ücreti 40-45 TL civarına denk geliyor.

Twisting Nether Horde tarafında,

3 tane 120
    1 tane 111
    5 tane 100
    3 tane 90 karakteri ve 3 tane 110 level boost var. Şu an boostların tanesi 60 Euro zaten oyunun içinde.

Ayrıca store'dan alınmış binekler kozmetik eşyalar, değerli tmoglar ve düşük drop rate'e sahip binekler de mevcut. Yaklaşık 12k Achievement puanı var.

Ben sadece 3 tane boost fiyatına vereceğim.

Fiyat: 1200 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batmanlı Betmen -- 20 Kasım 2020; 9:21:18 >

• takip
  • Ilv lar nedir wow hesabi ariyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabın bfa uçmasınfelan açık mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.