Şimdi Ara

***SATILIK HDD PLAYER***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Giresun
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malümunuz DVD,XViD,DiVX,MPEG4 vs. filmlerini iziemek için ya PC kullanıyoruz ya da dvd ye kopyalayıp dvd playerlarda izliyoruz.
    Bunlardan nasıl kurtulurum diye kendime bi çare aradım.Tek çare Hdd player almak.
    Çok araştırdım inanın hemde çok.Benim istediğim özelliklerde bir hdd player varmıydı.
    kimin de türkçe altyazı desteği yok.kiminde 5.1 çıkış kiminde ise dosya okuma vs.
    En sonunda aradığımı buldum. Aldımda çok memnunum.
    logitech z5500 le muhteşem ses kalitesi ile ay kullandım.
    şimdi de satıyorum sebep en son versiyonunu çıkartmışlar biraz tuzlu.600 ytl kadar
    onu almayı düşünüyorum.

ürünü indirimsiz 200 ytl ye satıuyorum pazarlıksız.düşünen varsa alsa iyi olur diyorum.
    Gerçek fiyatını araştırın isterseniz.

Teknik Özellikler:
    http://www.infoteks.com.tr/infotek/dosyalar/infotek_HDP-01_Baglanti_Semasi.pdf
    http://www.infoteks.com.tr/infotek/index.php?a56063edc8b469be15bee06c510596edaa45f6fe=429150b49aa847aa6d4e1b8abf235e4aa4e2dd14&urno=5

den bakabilirsiniz
    kısaca :
    türkçe altyazı desteği + 5.1 ses desteği + 50 gb hdd (max 160 gb lık takabilirsiniz destekliyor)tüm film formatlarını çalıştırabilme+vga (monitör) -tv çıkışı
    araçta çalıştırmak için KİT (çakmaklığa takıp çalıştırmak için) vs..

emin olun bu özelliklerde bu fiyata yok.bulursanız haber verin.
    NOT: Kutusu dahil her bir parçası vardır.
    irtibat: programci53@hotmail.com
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programci53 -- 10 Nisan 2008; 16:57:23 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.