Şimdi Ara

Satılık HD2600 pro 130TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Satılık HD2600 pro 130TL
    0414

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fınıshed ın chına -- 25 Mart 2021; 15:21:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam nerdeyse aynı performanstaki hatta techpower verilerine göre %7 daha hızlı olan hd6850 forumda aralıklarla 170-180 liradan girip satılıyor. Daha bir hafta olmadı bi tanesi 150 liradan 10 günde zor satıldı. 7770 için 250 tl gerçekten yüksek zira aralıklarla hd 7850 1gn versiyonları bu paraya foruma giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: emrekaradag

Hocam nerdeyse aynı performanstaki hatta techpower verilerine göre %7 daha hızlı olan hd6850 forumda aralıklarla 170-180 liradan girip satılıyor. Daha bir hafta olmadı bi tanesi 150 liradan 10 günde zor satıldı. 7770 için 250 tl gerçekten yüksek zira aralıklarla hd 7850 1gn versiyonları bu paraya foruma giriyor
    Doğrudur, adam İçin kart değersizdir . 50tl ye de verir
    Ben koşullar ,performans bakımından değer biçerim ve bu forum daki alıcının tavrını bilerek ona göre bir fiyat yazarım ,
    Polemiğe girmeden belirteyim 6850 bu karttan iyi değildir ,ayrıca bir tanesini dün bu forumda Sattım
    https://gpu.userbenchmark.com/page/captcha?dest=https%3A%2F%2Fgpu.userbenchmark.com%2FCompare%2FAMD-HD-7770-vs-AMD-HD-6850%2Fm7710vsm7743
    Uyarıların İçin teşekkür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fınıshed ın chına -- 9 Temmuz 2019; 12:53:32 >

• Rica ederim. Sadece satışın daha mümkün olabileceği rakam konusunda öneride bulunmak istedim. Hangisinin daha iyi olduğu konusunu ben de sizler gibi internet üzerinden baktım. Yani ikisini birden deneme şansım olmadı. Oyuna göre biri diğerinden önde gidiyordu. Techpower.com verilerine göre konuştum. Umarım istediğiniz fiyata satabilirsiniz. İyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: emrekaradag

Rica ederim. Sadece satışın daha mümkün olabileceği rakam konusunda öneride bulunmak istedim. Hangisinin daha iyi olduğu konusunu ben de sizler gibi internet üzerinden baktım. Yani ikisini birden deneme şansım olmadı. Oyuna göre biri diğerinden önde gidiyordu. Techpower.com verilerine göre konuştum. Umarım istediğiniz fiyata satabilirsiniz. İyi günler
    Peki sorun değil ,eksik olma

• Hocam R5 220a satıyorum 80 tl'ye fiyatınız fazla sanki biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirchade

Hocam R5 220a satıyorum 80 tl'ye fiyatınız fazla sanki biraz
    Evet buna tecrübedeniyor :)

• 5 sene fan dahi temizlemeden çatır çatır oyun oynayarak kullandım tık demedi. Güzel ve sağlam karttır. İyi satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2KS -- 18 Ağustos 2019; 22:35:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2KS

5 sene fan dahi temizlemeden çatır çatır oyun oynayarak kullandım tık demedi. Güzel ve sağlam karttır. İyi satışlar
    Teşekkür ,doğrudur

• arkadaş kartı satmak istemiyor o kesin :) sürücü desteği yok. kapasitesi, gücü belli. 40 lira koleksiyon olsun diye belki edebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.