Şimdi Ara

!!SATILIK!! - GTX 970 Tabanlı Oyuncu Sistemi - HEDİYELERİ DE VAR!!! (ÇOK UCUZ!!!!) FOTOĞRAF EKLENDİ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
3
Favori
4.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 !!SATILIK!! - GTX 970 Tabanlı Oyuncu Sistemi - HEDİYELERİ DE VAR!!! (ÇOK UCUZ!!!!) FOTOĞRAF EKLENDİ!
    Yeni sistem toplayacağım için eski sistemimi satmaya karar verdim.(Sistem toplamda 3 yıl bir süre oyun oynama amacıyla kullanıldı)
    İşlemcinin Termal macunu yeni yenilendi ve elimden geldiği kadar sisteme temiz bakmaya çalıştım.
    Sistemin hepsini alırsanız piyasada kolay kolay göremeyeceğiniz bir fiyata (ve 3-4 hediyeyle) bırakırım.

ANTALYA İÇİ ELDEN TESLİM İMKANI VARDIR.

Ekran Kartı- Asus ROG Strix GTX 970

İşlemci - İ5 4460

Anakart - Asus H97M-E 1150 Pin

Ram - HyperX Fury 1600Mhz 8GB Ram DDR3

Kasa - Asgard 382 Pure Black Edition

PSU - 600W + 80 Plus

HDD - 1 TB 7200RPM

HEPSİ 1850 LİRADIR!!!!!!!

Neden hediye var diye sorarsanız Klavye+Mouse olarak Steelseries kullanıyorum elimdekileri de sistemin yanında hediye olarak vermek istiyorum.(Kullanmadığım ürünlerin evde durmasına gerek olmadığını düşünüyorum.)

Bu sistemle oynadığım oyunları görmeniz için Steam hesabım:https://steamcommunity.com/id/CptWho

-VERY HİGH- (Net bir sonuç oluşturmak için kukla ekledim ve minyonları bekledim)
    153 FPS(LOL)

!!SATILIK!! - GTX 970 Tabanlı Oyuncu Sistemi - HEDİYELERİ DE VAR!!! (ÇOK UCUZ!!!!) FOTOĞRAF EKLENDİ!

Her Şey -MEDİUM- (Gölgeler Low)
    114 FPS - PUBG

HİGH - MEDİUM Karışık (RENDER SCALE VE SHARPNESS %100'de)
    (JABBA AYARLARI)

100 FPS - RAİNBOW SİX SİEGE

MAX(ULTRA)AYARLAR - ÇÖZÜNÜRLÜK 2K'DA
    (FPS OTOMATİK 60'A SABİT) - Sekiro: Shadows Die Twice

-BİLGİSAYAR FOTOĞRAFLARI- (KASA ve PSU 1750 Liralık fiyata dahil değildir.)(İstek durumunda fiyata eklenecektir.)

-KASA- (1750 Liralık fiyata dahil değildir.)

-EKRAN KARTI-

-İŞLEMCİ-

İçiniz rahat olsun sistem şuan aktif olarak KULLANILMIYOR! (Yeni bilgisayarıma geçiş yapıyorum.)

SİSTEM TESTLERİ - (ÇİFT MONİTÖR KULLANARAK SİSTEMİ ZORLAMAYA ÇALIŞTIM)

SICAKLIKLARI SAĞDAN GÖREBİLİRSİNİZ.

-OYUN SIRASI SICAKLIK TESTLERİ-

-FURMARK EKRAN KARTI(GPU)STRES TESTİ-

Fiyat : 1850 TL Miktar : 8 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

edgespear101 bu mesajı paylaştı

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat harika. Hayırlı satislar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BatuhanUzuncan B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,iyi günler dilerim.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat çok güzel hayırlı satışlar.
  • Fiyat güzel hakikaten.Bazı kendini bilmezler gidio 1050 li sistem kurup utanmadan 4000-5000 istiyorlar.
  • Fiyat ve ilan çok güzel. Hayırlı satışlar hemşehrim ..
  • Hocam selamlar tel numaranızı paylaşabilir misiniz ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.