Şimdi Ara

Satılık GTA IV ve Fallout: New Vegas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütün oyunlar tam kutu içerikleri ile gönderilecektir. GTA IV'ün kutusunun dış jelatininde hasar vardır ancak disk tamir ya da Blu-Ray okuyucu değişimi görmemiş 4 yıllık bir PS3 fat ile sorunsuz çalışmakta. Red Dead Redemption ve Fallout: New Vegas ShopTo'dan alınmıştır, PAL versiyonlardır ve halen yeni gibidirler ve disklerde çıplak gözle görülebilecek bir hasar yoktur.

Red Dead Redemption: 30 Lira (gurgenli isimli kullanıcıya satılmıştır)
    GTA IV (NTSC versiyon): 25 Lira
    Fallout: New Vegas: 25 lira

Hepsini almak isterseniz ise toplamda 65 lira. Kargo alıcılara aittir.

Satılık GTA IV ve Fallout: New Vegas
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blacktric -- 30 Ağustos 2012; 15:52:04 >

• pm
  • Dostum bu oyunlar bildiğim kadarıyla pal değil (3'ü de)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: artun56

Dostum bu oyunlar bildiğim kadarıyla pal değil (3'ü de)

Şaka mı bu? Ne demek PAL değil? Zaten GTA IV'ün NTSC olduğunu belirttim. Red Dead Redemption ve Fallout: New Vegas ShopTo'dan alınmış oyunlardır. İngiltere'de olan bir firma da gidip NTSC ya da NTSC-J versiyon oyunları sıfır olarak satamaz. Yani hiç bir şey bilmiyorsanız en azından yaş sınırı etiketlerine bakma zahmetini gösterin. GTA IV ESRB damgalı iken RDR ve F:NV BBFC damgalı, yani İngiltere'de kullanılmak üzere notlandırılmış PAL versiyondur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blacktric -- 28 Ağustos 2012; 9:15:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.