Şimdi Ara

SATILIK => Monster Abra V10.2 ( 7700HQ & GTX 1050Ti & 16GB DDR4 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Arkadaşlar herkese merhaba ,

Bir arkadaşım laptobunu satmak istiyor , onun adına ilanı açıyorum .

Kendisi foruma yeni üye olduğu için çok ciddiye alınmadı sanırım (:

İlan linki de burada ;https://forum.donanimhaber.com/oyuncu-laptopu-acil-satilir-oyun-sistemine-takas-olur--126550998

Laptop linkteki gibi , 29.03.2017 monster alınma . Tüm herşeyi durmakta .

Laptop'u kart ile almak isteyenlere gittigidiyor veya sahibinden aracılığı ile de komisyon farkı eklenerek satılır bu konuda bir sıkıntı yok .

Resimlere linkten ulaşabilirsiniz . İstanbul elden teslim olur , ortak bir yerde buluşulur elbet .

Arkadaşlar özel mesaj atarsanız daha hızlı iletişime geçeriz .

Herkese iyi günler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikitare -- 28 Mayıs 2017; 19:39:19 >

• Fatura fiyatı o dönem 5200 olabilir ama sanırım şimdi 4200 tl

Arkadaşınız da 4200 istemiş acaba yanılıyor muyum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

Fatura fiyatı o dönem 5200 olabilir ama sanırım şimdi 4200 tl

Arkadaşınız da 4200 istemiş acaba yanılıyor muyum

Hocam fatura fiyatı 5.800 TL , 5.200 değil .

Şimdi 4200 demişsiniz nerde bir gösterin (:
  • https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V10-2.html#.WUZQR4WhnYU

Pardon 4800 müş

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V10-2.html#.WUZQR4WhnYU

Pardon 4800 müş

Hocam hem 4900 , hem de uzun zamandır stokta yok bilginiz olsun (:

Zaten laptop da bu aynısı , ancak ekstra şeyler satın alınıp 5.800 olmuş .
  • arkadaşlar birşeyi belirteyim. ben yeni laptop aldım ama daha önce araştırdığımda bunu alacaktım abra v5 v10.2, fiyatında inanılmaz indirim yapılmıştı ve ben kredi çekene kadar stoklar bitti. monster'ı arayarak sorduğumda "birdaha bu model yapmayacağız ve elimizde yedek bile kalmadı hepsini sattık" dediler. (yedek parça vardır tabi)

laptop gerçekten güzel ve 1 değil 2 adet m.2 slotu var ve asıl ilgimi bu çekmişti zamanında. (tabi sonradan 4000tl'ye tek slotlusunu aldım acer vx15 ama benimkinde hdd slotu boş ve i5 7300hq var içinde)

ilgilenenlere kesinlikle tavsiye ederim, monster ürünler hem türk malı hem de çok kaliteli oluyor. bu laptop da şu an alabileceğiniz piyasadaki (yurt dışından getirilenler hariç) en güzel laptop 1050ti alacaksanız. zaten bir tık üstü desen 6000tlden başlıyor ve uyduruk TN panelli falan laptoplar. fiyatı bence uygun, monster'ın satış yaptığı fiyatla kıyaslamayın o bir kampanyaydı, piyasadaki benzer (ki daha düşük olacak büyük ihtimal) ürünlerle kıyaslayın ve farkına varırsınız aslında ucuz olduğunun.

not:arkadaş üstüne hdd falan eklemiş ki üstüne para demek, düz versiyonuna göre bile fiyat iyiyken bence şikayet etmeyin
    not2:daha yeni laptop almış olmasaydım bunu alırdım ama daha 1 hafta olmadı benimkini alalı :)

satan arkadaşa da ona yardımcı olan arkadaşa da kolay gelsin iyi satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparlexna -- 25 Haziran 2017; 18:52:34 >

• İletisime gecebilirsek sevinirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.