Şimdi Ara

SATILDI >> 83 LVL MAGE [Rosetta]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sánchez -- 7 Ekim 2017; 16:2:9 >

• YANLIS ANLAMA AMA O KADAR ASLA ETMEZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: JarLewiS

YANLIS ANLAMA AMA O KADAR ASLA ETMEZ

Ne eder söyler misin? İtemlerin gb piyasası ve gb alışını hesaplayıp bana yaz o fiyatı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

quote:

Ne eder söyler misin? İtemlerin gb piyasası ve gb alışını hesaplayıp bana yaz o fiyatı.

yaptığın en büyük hata bu işte bir char ve içinde toplu şekilde itemli satarken itemlerin gb fiyatları ele alınıp hesaplanmaz bunu bilmediğin için böyle asla satamayacağın bir fiyat yazmışsın insanlar o gb fiatını sana vermek yerine gb cekip istedikleri gibi dizerler

iyi günler sana
  • quote:

quote:

quote:

yaptığın en büyük hata bu işte bir char ve içinde toplu şekilde itemli satarken itemlerin gb fiyatları ele alınıp hesaplanmaz bunu bilmediğin için böyle asla satamayacağın bir fiyat yazmışsın insanlar o gb fiatını sana vermek yerine gb cekip istedikleri gibi dizerler

iyi günler sana

En ucuz GB satan site şuan Kopazar o da GB'yi 12,5TL'den veriyor. Buyur hesabını yap. Premiumu, charı, scleri, pusları, potları vs saymadım bile. Ki alan kişi 20-25 Gün hiç bir şeye para vermeden çok rahat oynar charı. Bilgin yoksa, fikrin olmasın. Ürün benim ürünüm, fiyat benim fiyatım. Ben uygun buluyorum fiyatı, bu kadar basit. Gelip ilan baltalamaya çalışmayın. Ölüden verecek item yok bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sánchez -- 7 Ekim 2017; 16:1:31 >
  • ben ne diyorum adam hala itemlerin gb fiyatını koyup hesap yapıyor

ne koklatıyorlar size anlamıyorum ki
  • İlan güncel.
    Puslar bugün kırıldı. 1 ay boyunca pus,pot,sc parası vermeden oynayabilirsiniz.
  • quote:

İlan güncel.

Öncelikle iyi satışlar fakat konuda arkadaşın belirttiği gibi karakterdeki-bağlı olan itemlerin doğrudan pazardaki gb fiyatı ile hesap edip karkatr fiyatı belirlenmez.

Madem öyle hesap ediyorsunuz, tüm itemlerinizi satabiliyorsanız pazarda yazdığınız fiyatlara satar, gb yi siteye satar çıplak karakteri kısa sürede elden çıkartırsınız.

İyi oyunlar, hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

quote:

İlan güncel.

Öncelikle iyi satışlar fakat konuda arkadaşın belirttiği gibi karakterdeki-bağlı olan itemlerin doğrudan pazardaki gb fiyatı ile hesap edip karkatr fiyatı belirlenmez.

Madem öyle hesap ediyorsunuz, tüm itemlerinizi satabiliyorsanız pazarda yazdığınız fiyatlara satar, gb yi siteye satar çıplak karakteri kısa sürede elden çıkartırsınız.

İyi oyunlar, hayırlı satışlar.

Yapsam yaparım zaten, üstteki fiyatlara tüm itemleri satmam 2 günümü almaz. Ama ben çarı halihazırda oynuyorum. Alan da direkt oynasın isterim. Keyfe keder satış yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günceldir.
  • SATILDI, KONU KİLİTLENEBİLİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sánchez -- 1 Temmuz 2017; 23:1:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.