Şimdi Ara

SATILIK => AMD Athlon II X2 250 İşlemci 15 TL !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ordu İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Arkadaşlar herkese merhaba ,

Başlıkta da yazdığı gibi ;

AMD Athlon II X2 250 işlemci mevcuttur . Phenom X6 1055T ye geçildiği için boşa çıkmıştır .

Çıkarıldığı ana kadar tamamen sorunsuz şekilde kullanılmıştır .

Fiyat olarak ; 15 TL düşünüyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cikitare -- 2 Şubat 2019; 13:48:31 >

• zamanında kullandım hayvan gıbıde o.c yaptım. gold pc den 65 tl ye almıştım zmanında. athlon 6000+ dan sonra ılac gıbı gelmıstı. fıyat gayet gayet uygun. hayırlı satışlar dılerım.
  • normal kargolar 20 tl ye yaklaştı hatta geçiyor sadece ptt azıcık daha uyguna taşıyor ......... böyle ucuz ve küçük ürünlere get ilanı açmak en mantıklısı, %9 dan 1,8 tl site komisyonu tutar ama sizi 20 tl kargo ücreti yerine 6 tl ödeterek 14 tlden kurtarır, kısaca 10 tl civarı daha uyguna olur ........ 2 gb ddr3 ram de var sizde 2 sini düşünüyorum ama bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

zamanında kullandım hayvan gıbıde o.c yaptım. gold pc den 65 tl ye almıştım zmanında. athlon 6000+ dan sonra ılac gıbı gelmıstı. fıyat gayet gayet uygun. hayırlı satışlar dılerım.

Teşekkür ederim hocam , iyi günler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: VLCplayer

normal kargolar 20 tl ye yaklaştı hatta geçiyor sadece ptt azıcık daha uyguna taşıyor ......... böyle ucuz ve küçük ürünlere get ilanı açmak en mantıklısı, %9 dan 1,8 tl site komisyonu tutar ama sizi 20 tl kargo ücreti yerine 6 tl ödeterek 14 tlden kurtarır, kısaca 10 tl civarı daha uyguna olur ........ 2 gb ddr3 ram de var sizde 2 sini düşünüyorum ama bakalım.

Aynen hocam , dosya taşıma ücretini bile 15-20 TL yapmışlar .
    Yurtiçinin mobil indirim kodu birazcık katkı sağlıyor da yine de en ucuzu PTT , o da çok geç getiriyor o ayrı (:

Ram satıldı hocam dün gece .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.