Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATILIK GSKILL 2*1gb 800MHZ CL4 BELLEK *İZMİR*

2
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Bellek >> SATILIK GSKILL 2*1gb 800MHZ CL4 BELLEK *İZMİR*
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      291 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

20 Aralık 2009 22:09:54 Konu Sahibi
      hayırlı günler, iyi forumlar..

G.Skill 2*1gb 800mhz cl4 kit. TR garantili, fatura kayıp seri numarası ile takip ediliyor.
      Micron D9 chip. 2.2v ile 1.1 ghz cl5 stabil. 1.8v ile 800 mhz cl4 stabil. İncelemek için tıklayın.
      Satış fiyatı 70tl.

Saygılar..
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teutara -- 21 Aralık 2009; 20:01:21 >

|
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

Yurtiçi kargo ile kesinlikle ürün almıyorum - göndermiyorum.
    • Binbaşı
      1198 Mesaj
      Referanslar: 34

Katılım Zamanı
      29 Mayıs 2006

Durum
      Forumda değil

3 Not
      20 Aralık 2009 14:18:11
      |
      |

Eski Kullanıcı Adım:Jeasme
      Prensip gereği artık forumda 100 ve üzeri referansı olmayan üyelere önce para göndermiyorum...
      Sorunsuz alışverişlerim:*Rusvenlee*DaveMustaine(NicholaiHel)*Burhan***kazmerkaya*sanat7*Oakles*y.alper*photo-pentax*express*nettt*Dogukan3535*ByAslan*metintekin***gLam***demircibu***SHEVYLENAX*cepciniz83*mhdemir*cex1985*romaktik83*
      MeteÖzbakay*uu_r*kriz_369*linger***Tafurdi*zanbay*kriz_369*imuratk*lord__of_darkness*Efsane48*ISLAMBOL*mobile-t*erm1122*Liu Kang*conur87*orcun32*Fromthesky*!!!Chinogolog!!!
      *kokov

Ve sahibinden.com üzerinden bir çok alışveriş...
      Sorunlu Alışveriş:*omusti*JasiusSky(Gerçek adı Gökhan Boz)Dolandırıcıdır*pasha23 -GARANTİLİ KAYIT YAPIYORUM DİYE YALAN SÖYLEYİP GEÇİCİ KAYIT YAPAN, FOYASI ORTAYA ÇIKINCA ERKEK GİBİ LAFININ ARKASINDA DURMAYAN GÜVENİLMEZ KAYITÇI!!!!!
      (Bazı üyeler kullanıcı isimlerini değiştirmişlerdir lütfen detayları pm le sorunuz)
    • Yüzbaşı
      339 Mesaj
      Referanslar: 14

Katılım Zamanı
      19 Mart 2007

Durum
      Forumda değil

13 Şubat 2010 18:08:05
      merhaba kardeş ürünü satmadıysan mesaj yazabilirmisin
      |
      |

Reklamlar
son dakika
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.