Şimdi Ara

SATILIK GOLDEN BABY ROSHAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Unusual Golden Baby Roshan satıyorum. 2014 yılından bu yana bendedir. Cycle 5. Takas istemiyorum. 12 yaşımdan 24 yaşıma kadar oynadığım DOTA'yı tüm itemlarımı sattıktan sonra sembolik olarak kalan Golden Baby Roshan'ı da satarak noktalıyorum. İşe başladıktan sonra artık oyun oynayamaz olduk :) Türkiyede tek Golden Baby Roshan vardır. Tanıyanlar bende yıllardır olduğunu bilir. Referansa ihtiyaç var mı bilemedim kısa bir araştırsanız ismimi yeterli referansa ulaşacağınızı düşünüyorum.

Fiyat olarak;
    2800 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirCourage -- 21 Ağustos 2018; 1:45:42 >

• Butun itemlarim satiliktir digerlerinede teklif alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SirCourage kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor

3000 tl verebilirim
  • Satis devam fiyay olarak komik rakamlar onermeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

hala devam ediyor fiyat sabit.

• . . .

hala 3000verebilirim hocam
    Almak istediğim itemler var. Steam üzerinden veya forum üzerinden mesajla ulaşırsan bana konuşabiliriz.
  • 6000 TL yi bi golden roshan kurye için kim verecek komik olma bence :D
  • Fiyat 4.5 DC hook karşılığı olarak güncellendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

Fiyat 4.5 DC hook karşılığı olarak güncellendi.
    4.5 DC hook derken 4+ dc hooktan bahsediyorsunuz?
  • Arkadaşlar kuryelerin içerisine 2 adet taş koyulabilir.Biri ruhani öteki prizmatik.Golden dediği prizmatik, yani daha önemsiz olan.Asıl rengi veren ruhani taştır.Gold prizmatiğin steam fiyatı 400 lira.Reelde 100-120 lira anca eder, çünkü betable değildir taşlar ve pazarda solo satışı zordur.Adam 4.5 DC yazmış yazmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FZR2000 -- 23 Nisan 2018; 9:2:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FZR2000

Arkadaşlar kuryelerin içerisine 2 adet taş koyulabilir.Biri ruhani öteki prizmatik.Golden dediği prizmatik, yani daha önemsiz olan.Asıl rengi veren ruhani taştır.Gold prizmatiğin steam fiyatı 400 lira.Reelde 100-120 lira anca eder, çünkü betable değildir taşlar ve pazarda solo satışı zordur.Adam 4.5 DC yazmış yazmış :)
    Hayır birde bilmiş bilmiş konuşuyorlar ya anlamıyorum. Uzun uzun kendince anlatmışsın birde peşinede demişsin ki 4 yıl dota ticareti yaptım. Hakikaten google'ın herkese açık olduğu şu dönemde nasıl araştırmaya üşenip gelip aptal aptal yorumlarda bulunuyor anlamıyorum. Al aşağıya bırakıyorum oralardan gir oku neymiş ne değilmiş...

gir alttaki yorumları oku üşenirsen bırakayım birkaç adet buraya.

Abinesh Srinivasan
    4 years ago
    [H] My Girlfriend [W] This

Hahahahahaha !

Nether Marshall
    4 years ago
    [H] Life [W] this

Rodri Castellini
    4 years ago
    I have seen offers that starts from $7.500 to 20.000 dollars, just a crazy waste of money

11

Sam Hoyek
    Sam Hoyek
    4 years ago
    i've seen more 

Al bir tanede makale buldum.

http://imaginarymarkets.com/2014-top-10-incredibly-valuable-game-loot-rankings/http://imaginarymarkets.com/2014-top-10-incredibly-valuable-game-loot-rankings/

4) Dota 2 Pet at $13,000 (Down from 3rd)

The Loot: Golden Roshan Baby Season 1 for 5500 keys or $13,000 (different seasons varies)

There’s of course a wide variance, there are some trades and offers here and there. The season 1/cycle 1 series tend to fetch more. At 5500 keys it would be $13,695 if you had bought it from the steam store. Forum offers $10,800 or $10,000 for a season 1 roshan exists however.

The entire spectrum of golden baby roshans can go from $5 k to 13k. The later seasons will go towards the lower end.

The seasons/cycle are simply which rounds the golden roshan was allocated.

It was given out to all 10 players who participated in setting the fastest record of killing Roshan in between each update during the [diretide] event.

• quote:

Orijinalden alıntı: CAFOz

4.5 DC hook derken 4+ dc hooktan bahsediyorsunuz?

Alıntıları Göster
    evet şuan redditte 3 dc + 6 arcana verildi satışı devam ediyor.
  • Şuan sıfır fiyatı 4250 lira olan ve neredeyse hiç kullanmadığım gibson elektro gitarımla takas yapabilirim istersen?
  • Cuma veya cumartesi satilacak

3000$ karsiligindaki iteme rezervelendi.

2 DC hook 1 alpine set ve 7 adet arcana satiliktir. Marketin %70 degerinden.

• 3700 TL uygun mudur?
  • Guncel fiyat 2800 dolar ~~ 16000 tl

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.