Şimdi Ara

Satılık - Glorious Model O Wireless Mouse - 750 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık - Glorious Model O Wireless Mouse - 750 TL
    Merhabalar,

Mouse 27 Haziran 2022 tarihinde sinerjiden alındı, kutu-fatura duruyor garanti devam etmekte her hangi bir sorunu bulunmuyor. Lamzu atlantis mouse aldım, onun için satıyorum.
    Fiyat: 750 TL

Satılık - Glorious Model O Wireless Mouse - 750 TL Satılık - Glorious Model O Wireless Mouse - 750 TL Satılık - Glorious Model O Wireless Mouse - 750 TL Satılık - Glorious Model O Wireless Mouse - 750 TL Satılık - Glorious Model O Wireless Mouse - 750 TL

Wraith Cosmis Glass Pad siyah renk, bunu da lamzu ile birlikte aldım 2 hafta falan kullandım ama control pad kullandığım için biraz hızlı geldi açıkcası alışamadım. Hızlı pad seviyorsanız ömürlük bir pad diyebilirim, kumaş padler gibi hissiyat kaybolmaz ve temizlemesi çok kolay.
    Fiyat: 500 TL satıldı

Satılık - Glorious Model O Wireless Mouse - 750 TL Satılık - Glorious Model O Wireless Mouse - 750 TL Satılık - Glorious Model O Wireless Mouse - 750 TL
    Fiyat : 750 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ordu, Fatsa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Mousepad satılmıştır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mouse forum dışına satılmıştır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.