Şimdi Ara

Satılık Global Elite Hesap (Satıldı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hesapta hile kullanılmamış olup kafanızdaki her türlü soru işaretini cevaplamaya hazırım.
    Fiyat konusunu özel mesaj'dan iletişime geçerek konuşabiliriz.
    Referans hakkında da forumda tanıdıgım birkaç arkadaşım var. İstanbul içi elden verebilirim onun dışında online alışveriş de uygundur.

Satılık Global Elite Hesap (Satıldı)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bu kadar kısa sürede global yaptın hesabı helalin var toplasan 30 saatide yoktur hesabın.
  • Fotodan anlaşıldığı kadarıyla gameekstra tayfasından bir arkadaş o yüzden zaten eski oyuncudur. Bu da ilk hesabı değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

bu kadar kısa sürede global yaptın hesabı helalin var toplasan 30 saatide yoktur hesabın.

hesap 46 saat dostum ancak takımımla arada girip kastıgım bi hesabımdır. boşta duruyor degerlensin dedim :)
  • Hmm hangi takim hocam merak ettim baya saglam olmalisiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese kolayca hacker gibi davranılması bu işi benim yapmamama rağmen benim ağrıma gidiyor. ilk 10 maçta yüksek rütbeye atlayıp elo kastıktan sonra, unranked iken globallar ile oynayıp frag kasabildikten sonra, global olmakta bi zorluk göremiyorum ben. global main i olan birinin smurfunu global yapması zor olmasa gerek.

hayırlı satışlar hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unreminical

herkese kolayca hacker gibi davranılması bu işi benim yapmamama rağmen benim ağrıma gidiyor. ilk 10 maçta yüksek rütbeye atlayıp elo kastıktan sonra, unranked iken globallar ile oynayıp frag kasabildikten sonra, global olmakta bi zorluk göremiyorum ben. global main i olan birinin smurfunu global yapması zor olmasa gerek.

hayırlı satışlar hocam.

dostum bende bu işi yapmıyorum ama talebi çok madem boşta duracagına değerlenir diye düşündüm main account'a da bi skin çekerim en azından :)
    iyi dileklerin için teşekkür ederim
  • up+ konu güncel
  • pm atıldı.

• Satın alacak kişinin hesabı ne amaçla aldığını merak ediyorum orada Globa Elite yazdığı zaman daha mı iyi oynamaya başlayacak?
  • daha iyi oyuncularla oynamış olacak yani tamamen alıcının kişisel ve keyfi bir meselesi :)
  • güncel up+
  • eğer karıştırmıyorsam milli takımda oynadınız bir zamanlar. milli takım oyuncularının hesap satması içimi acıtıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zfrsvm

daha iyi oyuncularla oynamış olacak yani tamamen alıcının kişisel ve keyfi bir meselesi :)

Ama maininde silver olan biri burda gene silvere duser.

• quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

eğer karıştırmıyorsam milli takımda oynadınız bir zamanlar. milli takım oyuncularının hesap satması içimi acıtıyor

o da iyi ve sağlam bir arkadaşımız ama sadece isim benzerligi var aramızda. sandıgın kişi degilim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaimaN

quote:

daha iyi oyuncularla oynamış olacak yani tamamen alıcının kişisel ve keyfi bir meselesi :)

Ama maininde silver olan biri burda gene silvere duser.

yani şimdi sana bunu uzun uzun anlatmak isterim ama kısaltacagım. dostum soyledigin tabiki de dogru main i silver olan biri yine düşer. ancak iyi oldugunu dusunen ve hileler troller yüzünden yukarı cıkamayan da pek cok oyuncu var..
  • Profilin ve inventorylerin gizli olması pek hoş değil.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Obilux kullanıcısına yanıt
    hoşuna gitmesi için açarım dostum.
  • quote:

hoşuna gitmesi için açarım dostum.

Önemli olan benim hosuma gidip gitmemesi değil insanlarin aklinda soru isareti birakmaman zaten profil ve envanteri gizli olanlar trade sitelerinden ilk once uyarilir sonra banlanir.

• Obilux kullanıcısına yanıt
    uyarın için sağol dostum profil de envanter de açık durumda şu an kafalarda soru işareti kalmasın :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.