Şimdi Ara

SATILIK GIGABYTE Z77-DS3H 1155 PIN ANAKART

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Intel #Gigabyte Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Gigabyte Z77-DS3H 1155 Pin Anakart - 350 TL
    SATILIK GIGABYTE Z77-DS3H 1155 PIN ANAKARTSATILIK GIGABYTE Z77-DS3H 1155 PIN ANAKART

Kutusuı yoktur ama başka bir kutu aracılığı ile güvenli şekilde şehirdışına gönderim yapılır.Anakartın Arka Aynası Mevcuttur.Hiçbir Sorunu yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savas82 -- 14 Haziran 2018; 18:44:30 >

• merhabalat ilanınızdaki i5 2500k ile ilgileniyorum. öncelikle işlemci çalışır vaziyette mi? işlemcinin ilk sahibi misiniz ve değilseniz overclock yapılıp yapılmadığıyla ilgili bir bilginiz var mı? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakanyerli

merhabalat ilanınızdaki i5 2500k ile ilgileniyorum. öncelikle işlemci çalışır vaziyette mi? işlemcinin ilk sahibi misiniz ve değilseniz overclock yapılıp yapılmadığıyla ilgili bir bilginiz var mı? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim
    Hocam ürün satıldı.
  • Z77 duruyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orjin556

Z77 duruyormu
    Duruyor hocamda konuya bakıyorum ama mesajlara bakmayı unutabiliyorum.O yüzden pm den ulaşırsan daha seri olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savas82 -- 14 Haziran 2018; 13:26:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.