Şimdi Ara

Satılık Gigabyte MA78GM-UD2H, Athlon 64 x2 4800, 2x1gb Kingston DDR2 800Mhz Sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumdan yeni bir sistem topladığım için eski sistemimi satıyorum. Hiçbir Sorunu yoktur, parçalar tertemizdir. Anakartı sıfır almıştım. 15/07/2009 Eksen faturası mevcut. İşemciyi ve Ramleri forumdan almıştım. Bu ikisinin faturası yok. Ramlerin kutularını bulamadım.
    Anakart kutusu içindeki kitapçıklar 2 adet ide kablosu ve Disket sürücü kablosu var.
    Parçalar tertemiz ve sorunsuzdur.

Parçalar tek tek satılmayacaktır. Toplam 160TL istiyorum. Fiyatlardan uzağım Fazla veya eksik ise bildirirseniz sevinirim. İstanbul, Tuzla - Pendik arası elden teslim edebilirim diğer türlü kargo alıcıya aittir. Ram, işlemci ve işlemci soğutucusunu anakarta monte edili şekilde göndereceğim. Anakart kutusuna sığıyor hepsi.

Gigabyte MA78GM-UD2H
    http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-ma78gm-ud2h_10/

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=474109
    Hem anakartın hem işlemcinin OC performansı iyi. Bu sistem ile 3.5ghz gördüm, 3.2ghz'de stabil çalışıyor kaliteli bir soğutucu ile. Bu soğutucuyu hiç kullanmadım.

Satılık Gigabyte MA78GM-UD2H, Athlon 64 x2 4800, 2x1gb Kingston DDR2 800Mhz Sistem

Alıcıya şimdiden hayırlı olsun.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• p.m attım
  • tafımdan alınmışlardır,,iki tarafada hayırlısı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.