Şimdi Ara

SATILIK Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 6GB 1000 TL indirim oldu! MİNİNG DEĞİLDİR!!! Resim eklendi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
3
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Uşak İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanmakta olduğum Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 6GB ekran kartı satılıktır. Kutu içeriği yoktur. 1 yıldan uzun süre garantisi vardır. 28.11.2017 tarihinde alınmıştır. Gigabyte ekran kartlarında 3 yıl garanti mevcut.

Mining işlemi YAPILMAMIŞ olup tamamıyla cs go da kullanılmıştır. 240 hz e kadar display kablo ile destekler. Satma Sebebim yükseltme amaçlıdır.

Pc de takılı olduğu için resim atamıyorum fakat istediğiniz testleri yaparım.

Fiyat 1000 TL dir. indirim yaptım. Ciddi alıcılar pmle ulaşabilir. Gtx 1080 ti ile takas yapabilirim.

SATILIK Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 6GB 1000 TL indirim oldu! MİNİNG DEĞİLDİR!!! Resim eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lunatic. MRR -- 18 Kasım 2019; 18:55:37 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güzel fiyat hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Güzel fiyat hayırlı satışlar.
    teşekkürler.

• Ekran kartı tarafımca satın alınmış olup, arkadaşın gösterdiği ilgi alaka ve temiz paketleme konusunda teşekkür etmek isterim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Memnun olmanıza çok sevindim. güle güle kullanın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.