Şimdi Ara

[SATILDI] Gigabyte 990XA-UD3+Amd FX8320 + 2x2gb Kingson Hyperx 1600mhz DDR3 + CM Hyper 212

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
3
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Takaslık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba arkadaşlar . .

Ürünleri sıfır olarak aldım , net fatura tarihlerini hatırlamıyorum ancak kutuları mevcut , faturalarını da atmadım müsait bir zamanda kontrol edip yazabilirim . Ürünleri CM strom sniper kasada oldukça iyi bir hava soğutma ile kullandım , işlemciyi önce Zalman cnps10x ile sonra da Hyper 212 ile kullandım . Genellikle oyun ve mimari programlar için kullanıldı . Dönem dönem yetişmesi gereken rendera göre 4.2 ghz e kadar overclock yaptım , uzun süredir stok hızlarda kullanıyorum . Şuan aktif şekilde kullanıyorum bu donanımı , hiçbir problem yok , anakart üzerindeki tüm giriş çıkışlar çalışıyor . Yalnızca Hyper 212evo'nun kutusunu bulamadım , haliyle yalnızca amd montaj aparatları mevcut , anakartın da işlemci fan ayağı mevcut değil , aynı kutunun içerisindeydi . Bunun haricinde eksik bir şey yok . Bu parça da 10-15 liraya temin edilebilir ihtiyaç olursa .

Hepsi için fiyat : 650 TL
    anakart + işlemci : 500 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CavaLieR-G -- 28 Kasım 2019; 16:55:36 >

• İşlemci öncelikli parça satışı yapabilirim .
  • işlemci için takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.