Şimdi Ara

Satılık garantili AMD Phenom II x4 965 işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar,işlemcimi sistem değişikliği sebebiyle satıyorum.Kutusu,heatsink'i ve belgeleri dahil balonlu pakette gönderilecektir.Kesinlikle oc yapılmamıştır.İşim turizm olduğundan yılın 6 ayı şehirdışındayım,bu yüzden de makineyi kullanamıyorum zaten.Garantisi devam etmekte.
    Referanslarımı imzamda görebilirsiniz.Aklına birşey takılan arkadaşlar bu kişilerden fikir edinebilirler hakkımda.
    Ödeme şekli,tutarı alırım gönderiyi yaparım ya da İstanbul içi Bahçeşehir taraflarında elden.Kargo alıcıya aittir.Teşekkürler.

FİYAT:100TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• @celalettin53 arkadaşımıza hayırlı olsun.Teşekkürler.

• ürünü sanalpazar.comda alan ben ama bize nasip değilmiş...ne diyelim hayırlı olsun.....
    ürünü 17:19 da aldım ama saat 17 den önce sözle satış gerçekleşmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 13 Ocak 2013; 0:49:05 >
  • Tamer Bey şimdi misafirlikten geldim,tam ilgilenemedim.Konuyu açıklığa kavuşturmak isterim,lütfen yanlış anlaşma olmasın.Sanalpazar'ın sistemindeki bir sorun yüzünden email doğrulaması yapamadım(ilk satışım).Onlara mesaj attım.Bu arada da hanım geldi ve misafirliğe gittik.Bu sırada da sanalpazar yaşanan sıkıntıyı çözmüş.İlan aktive olunca da siz "normal olarak" alımı gerçekleştirmişsiniz.Gerçekten kusura bakmayın,yoksa en fazla şu verdi bu verdi muhabbetinde olan bir insan olmadığımı eski ilanlarımdan da anlarsınız umarım.Ne diyelim oldumu oluyor böyle şeyler.Şahsen çok özür dilerim sizden.

• bu fiyata indirimde vatan bilgisayar bile yetişemez.

ilk yetişen almış zaten.
  • @azelea
    Zaten elimden çıksın istiyorum.Benim için çok önemli değil.Maksat ihtiyacı olan kullansın.Malum site yüzünden ayıp oldu yanlız,ona takıldım.

• ben üzülmedim...bir gocuntum yoktur...umarım alan kendi kullanır, bu fiyata alıpta 150 ye satar ise sizden çok ben üzülürüm..
    her iki tarafta ilan açıyor iseniz bu forumda açtığınız ilana sanalpazar linki ekleyin derim, o zaman farklı kanallardan ürüne ulaşılmış
    olur ve ürün satıldığı vakit zaten başka kişide alamaz ve karışıklık olmaz..bu sadece tavsiyedir...içerleme değildir...
  • Malum siteyle ilk satışım(ya da satamayışım da denebilir) olduğundan böyle bir durum oldu.Zaten malum site satışını da alan arkadaş rica etmişti,ben düşünmüyordum.Sürekli al-sat yapmadığımdan benim de akllıma gelmedi açıkçası.Yine de yine özür dilerim,umarım kastım anlaşılmıştır.Sağolun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.