Şimdi Ara

SATILIK GAMİNG SİSTEM | RTX 2060 | i5 8400 | Asus Rog B360 Anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK GAMİNG SİSTEM | RTX 2060 | i5 8400 | Asus Rog B360 Anakart
    PAZARLIK KESİNLİKLE YOKTUR. PAZARLIK YAPACAK KİŞİ 6K YA ATILAN 1060LI İLANLARA BAKSIN.

Cihazım Tam Bir Oyun Canavarıdır. Daha Toplayalı 2 Ay Olmuştur Fakat Maddi Sıkıntılardan Dolayı Satmak Zorundayım. Hepsi çok az kullanılmıştır. Parçaların bir kısmı Türkiyeden Bir Kısmı Amazon.com'dan alınmıştır. Hepsi sorunsuz sıfır ayarında hazır toplanmış kasa'da birleştiler. Lütfen tüm parçaları ve aşağıda not düştüğüm yazıyı okuyun. Parçaları asla tek tek satmıyorum bilginiz olsun.

Anakart: ROG STRIX B360-G GAMING Matx | 692 TL (Yurtiçinden Aldım Faturası ve Ortalama 20 Aylık Garanti Süresi Mevcut)

İntel i5 8400 İşlemci | 1465 TL (Yurtiçinden Aldım Faturası ve Ortalama 20 Aylık Garanti Süresi Mevcut)
    Crucial 2X4 8 GB DDR4 2400 Mhz Ram | 388 TL

Adata XPG Gammix D10 8 GB 2400 MHz DDR4 | 335 TL (Yurtiçinden Aldım Faturası ve Ortalama 20 Aylık Garanti Süresi Mevcut)

Zotac RTX 2060 Twin Fan | 2920 TL (Yurtdışından Amazon.com'dan Aldım, Sorunsuz Aktif Olarak Kullanıyorum, Yurtdışı Faturası Mevcuttur)

2 Tane Kingston A400 240 GB SSD (Toplamda 480 GB) | 428 TL (Yurtdışından Amazon.com'dan Aldım, Sorunsuz Aktif Olarak Kullanıyorum, Yurtdışı Faturası Mevcuttur)

Netac 240 GB M2 SSD | 400 TL (Yurtdışından Amazon.com'dan Aldım, Sorunsuz Aktif Olarak Kullanıyorum, Yurtdışı Faturası Mevcuttur)

Seagate 3.5" 2TB Barracuda ST2000DM008 SATA 3.0 7200 RPM Hard Disk | 421 TL (Yurtdışından Aliexpress.com'dan Aldım, Sorunsuz Aktif Olarak Kullanıyorum, Yurtdışı Faturası Mevcuttur)
    Corsair Carbide SPEC-04 600W +80 Fanlı ATX Oyuncu Kasası | 858 TL (Yurtiçinden Aldım Faturası ve Ortalama 20 Aylık Garanti Süresi Mevcut)

2X Segotep Kırmızı Led Fan | 150 TL (Yurtdışından Aliexpress.com'dan Aldım, Sorunsuz Aktif Olarak Kullanıyorum, Yurtdışı Faturası Mevcuttur)

Razer Deathadder Mouse | 200 TL (Yurtdışından Amazon.com'dan Aldım, Sorunsuz Aktif Olarak Kullanıyorum, Yurtdışı Faturası Mevcuttur)

Everet Rampage KBR-88 Led Gaming Klavye | 100 TL (Yurtiçinden Aldım Faturası ve Ortalama 20 Aylık Garanti Süresi Mevcut)

Deepcool Gammax 400 Cpu Soğutucu (260TL)

TOPLAM FİYATINI SİZ HESAP EDİN ARTIK. Ben fiyatları şuan tr piyasasındaki en ucuz fiyatları yazdım. Fiyatların yurtdışı araştırmasını yaparsanız yurtdışında bile birçoğu çok daha pahalı. Bu fiyatların toplamından birde kendi indirimimi düştüm. Fiyat tektir 100 tl bile pazarlık yapacak olan yazmasın. Hazır al götür kral bir sistemdir. Rahat 10 yıl götürür. Adana içi elden satılır şehir dışına önce havale sonra kargo.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 5500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Adana Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.