Şimdi Ara

Silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
9
Favori
12.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Samsung Model #Galaxy S20 Ultra Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sobriquets S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Konuda daha önce de yazdigim gibi, Amerika samsung shop fiyatı + 100 dolar getirme ücreti genel olarak baz alabilirsiniz.

Asagi yukarı 800 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 10 Kasım 2020; 8:58:41 >
  • S20 Ultra 5G fiyat ve kayıt bilgisi lüften.
  • Bende s20 ultra var uste para verip note 20 ultra alsak ne kadar veriz uste
  • Olkay1988 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, satip alsaniz sizin icin daha kazançlı olacaktir

• Vala kardesim bende oyle bisey ariyorum
  • düz galaxy note 20 + server kayıt ne kadardır hocam ve note 10 plus + server kaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerdavader -- 20 Şubat 2021; 13:30:18 >
  • S21 ultra için server kayıt ücreti ve ne şekilde nerede yapıyorsunuz pm den bilgi alabilirmiyim

• server kayitlari 200 dolar civari

• Samsung S20 snapdragon var mı elinizde yada getirebilir misiniz? Eğer mümkünse de server kaydı ile beraber maliyeti nedir?

• s20+ ve s20 ultra için fiyat alabilir miyim. sd veya exynos her ikisi de olur. iyi geceler dilerim

• ibrahim477 İ kullanıcısına yanıt

Merhaba, şu an sadece ilandaki telefonlar var.

• Arkadaş'la iletişime geçtim, Hem server kayıt işlemi için, hem telefon almak için ,

arkadaş yoğunluktan cevap veremiyor ilgilenemiyor,

yani ürün almak isteyen, server kaydı yaptırmak isteyen varsa ona göre kaç hafta, kaç gün bekleyeceğiniz belli değil,

enteresan bir arkadaş,

kendisi ile alışveriş yapmaya çalışana allah sabır versin. :)

• halfone kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın bu aralar yogunum, sizinle herhangi bir anlasma yapmadik, fiyat verdim bilgi veririm yazdim müsait olunca olan budur. Gereksiz serzenişler bunlar. Teşekkürler yine de

• Yazıyoruz whatsappdan taktığın yok hocam. Böyle yapacaksan konu açma

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SorryForAll S kullanıcısına yanıt
    Aynen, ben de mesaj attım okuduğu halde cevap verme zahmetinde bulunmadı. Böyleleriyle alışverış yapılmaz, başına iş alırsın, çok zorlamaya gerek yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SorryForAll S kullanıcısına yanıt

Yoğun bir dönemdeyim, istediğim konuyu açar istediğim zaman da cevap veririm. Ortada verilmiş bir söz var mı? Ya da anlaşılmış bir tarih? hayır yok. Kısaca sadece mesaj yazmak için mesaj yazmışsınız. Anlaşmış olsak tamam desem söz versem sonuna kadar haklısınız ancak bu serzenişinizde hiçbir hakkınız yok :) İstediğim zaman istediğim şekilde cevap verme hakkına sahibim.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 27 Nisan 2021; 11:47:52 >
  • pm atan vısor

• Samsung Galaxy S21 Ultra 5G SM-G9980 16gb / 512gb Tüm Renkler: 12.500 TL bu telefondan satın almak istedim fakat fiyatın yükseldiğini ve 15 bin küsür olduğunu belirtti satan arkadaş. Fiyatın güncellenmediğini 12.500tl olarak gözüktüğünü belirttim, unuttu sanırım satıcı ama yakında güncelleyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvador dali -- 30 Nisan 2021; 11:11:8 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.