Şimdi Ara

Satılık Galaxy Note 8 Duos ve hiç kullanılmamış UAG kılıf. | 2.200 TL.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon 2018 Mayıs ayında Los Angeles’dan alındı. 64 GB lık çift sim kartlı model. Herhangi bir sorunu vs.yok. Düşmedi, vurulmadı, tamir görmedi. Bir proje için tüm ekosistemimi IOS ve Mac OS a taşıdım, o nedenle boşa çıktı. Detayları yazıyorum, lütfen okumadan aynı şeyleri sormayın, cevap vermeyeceğim.
    1- Ürün tertemiz. alındığı günden beri UAG kılıfla kullanılıyor. Camında normal kullanımla oluşan minimal kılcal çizikler var. Özellikle bakmazsanız görülmüyor bile.
    2- Telefonın PASAPORT KAYDI YOK. Sık sık yurtdışına gidip kaldığım için,ihtiyaç duymadım. Şu anda çalışıyor ama ne zaman kapanır bilmiyorum. Alan kişinin pasaport kaydını yapması lazım.
    3- Ürünün orijinal şarjı ve AKG kulaklığı mevcut. Kutusu ve evrakları Los Angeles’da. 24 Nisan’da oraya gidip 15 Temmuz’da dönüyorum. Gelirken getirebilirim.
    4- Telefonun yanında üzerindeki bir adet UAG kılıfı ve bir de aynısının hiç kullanılmamış olanını hediye ediyorum. Bu kılıfın Türkiye satış fiyatı 200 TL civarında.
    5- Fiyat 2.200 TL. Lütfen, rica ederim takas ya da saçma sapan fiyat teklifleri için iletişime geçmeyin. İhtiyaç duyduğum herhangi bir şey yok. Teklifte bulunmanız bir şey değiştirmeyecek, sadece karşılıklı sinir bozukluğu yaşarız.

Satılık Galaxy Note 8 Duos ve hiç kullanılmamış UAG kılıf. | 2.200 TL.Satılık Galaxy Note 8 Duos ve hiç kullanılmamış UAG kılıf. | 2.200 TL.

Satılık Galaxy Note 8 Duos ve hiç kullanılmamış UAG kılıf. | 2.200 TL.Satılık Galaxy Note 8 Duos ve hiç kullanılmamış UAG kılıf. | 2.200 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audionaut -- 6 Nisan 2019; 22:30:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat?
  • St_arican S kullanıcısına yanıt
    2.200 TL.

• Satıldı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.