Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SATILIK G.SKILL 4X8GB 32GB 4000MHZ GUNMETAL-RED TRIDENT Z 2200TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
1
Favori
437
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Bellek >> SATILIK G.SKILL 4X8GB 32GB 4000MHZ GUNMETAL-RED TRIDENT Z 2200TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    182 Mesaj
    Referanslar: 29

Katılım Zamanı
    05 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhabalar ;

06/07/2017 tarihinde Nanokatalog.com üzerinden almış olduğum G.skill marka F4-4000C18Q-32GTZ model ramlerimi , Ryzen 3000 serisine geçmemden ötürü 4000Mhz belleklerin fazla ve gereksiz olmasından ötürü , kullanamadığım gücün bir anlamı olmadığından ötürü satıyorum.

Daha önceki sistemimde 2 sene boyunca XMP CL18 4000 Mhz olarak sorunsuzca kullandım.
    Daha önceki sistemim kabaca X299 Apex , İ9 7900X ve bu ramlerden oluşuyordu.

Ramler, 4000Mhz da çalışmak üzere tasarlandıkları için herhangi bir overlock girişimi veyahut üzerindeki voltaj değerinden farklı bir voltaj, farklı bir frekans denenmemiştir.

Türkiye'de standart 2 yıl garanti olduğundan ötürü garantileri bitmiş gözükmekte. İleride bir problem yaşanması dahilinde 5 yıl boyunca G.skill avrupa yada Tayvan ile iletişim kurulmakta. Ürün değişimi sağlanmaktadır. ( Zamanında 1 adet yaptım )

Ürünün kutusu ve faturası durmaktadır..

İstediğim fiyat : 2200 TL dir.

Ramleri deneyerek alabilirsiniz.. Yine tekrar etmek gerekirse , en ufak bir problemleri bulunmamakta. Zorunlu ve keyfi bir değişiklik ...

Fotoğraflar aşağıdadır.

İyi forumlar.

Konu hertürlü yoruma kapalıdır. Tüm soru ve merak ettikleriniz için PM atınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ufuk_XT -- 21 Ekim 2019; 15:49:9 >

AMD Ryzen 9 3900X • Gigabyte X570 Aorus Master • 4x8GB Gskill TridentZ 4000Mhz • Powercolor RX5700XT - EK Vector Radeon RX 5700XT RGB Nickel Plexi • Samsung 970 Evo Plus 1TB NVMe M2 • Thermaltake Tower 900 Snow Edition • Noctua 5x14cm 900 RPM Redux - Noctua 4x14cm 3000 RPM Industrial • Corsair K70 MK.2 Silver Edition PBT Double Shot White Keycaps • Razer DA Elite • Razer Goliathus Speed Edition • HyperX Cloud II • Corsair AX1500i • Xbox One Controller - Wireless adapter • Benq EX3203R • Edifier S530DW 2.1 • HP LaserJet Pro MFP M477 • Extreme Level Custom Water Cooling......

• Er
    4 Mesaj
    Katılım Zamanı
    31 Ağustos 2019

Durum
    Forumda değil

Fiyat takip (2x8 şeklinde olur mu?)

Katılım Zamanı
    05 Ekim 2008

Durum
    Forumda değil

Pm atın hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    okayynn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    Katılım Zamanı
    23 Haziran 2010

Durum
    Forumda değil

Fiyat takip.
    |
    |

Katılım Zamanı
    10 Ağustos 2014

Durum
    Forumda değil

oc denesen ne olur kardeş? Ram yanmadıysa sağlamdır.

Edit: Kardeş kit b-die. B-die alıp oc yapmamak nedir? 4000 c12 denemez mi insan o kitle? Yanmıyor onlar 2 volta kadar falan. Ah ah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AREryilmaz -- 5 Kasım 2019; 20:18:50 >
    |
    |
    İş dolayısıyla sekiz ayda bir 22 dakika kullanabildiğim bilgisayarımı satmaya karar verdim
    Zorlanmasın diye yutupta videoları 144p'de izledim
  • Yüzbaşı
    392 Mesaj
    Referanslar: 70

Katılım Zamanı
    27 Ocak 2006

Durum
    Forumda değil

"Ryzen 3000 serisine geçmemden ötürü 4000Mhz belleklerin fazla ve gereksiz olmasından ötürü ,"

Burayı anlamadım, eğer 4000mhz 2:1 moduna geçtiği için böyle birşey dediysen sende frekansı 3733-3800mhz'e düşürüp CL düşürüp timing tweak yaparsın.
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
instagram takipçi
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.