Şimdi Ara

SATILDI! Nintendo 2DS Mario Kart Paketi ve Sky3DS+ Kartı Kaçmaz Fiyat ve Ücretsiz Kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    !!!SATILDI!!!Satılık Nintendo 2DS Mario Kart Paketi ve Sky3DS+ Kartı

SATILDI! Nintendo 2DS Mario Kart Paketi ve Sky3DS+ Kartı Kaçmaz Fiyat ve Ücretsiz Kargo

Sıfır ayarında, 2-3 aylıktır.

Nokta çizik yoktur.

Orijinal Sky3DS+ ile güncelleme korkunuz olmasın. Firmware uğraşısı olmadan istediğiniz oyunu oynayın.

Ürün kutusunda, sıfır gibi gelecek elinize. Zaten kutusundaki malzemeleri şarj cihazı hariç hiç kullanmadım.

Toplamda oynadığım süre 5 saattir.

Fiyat: SATILDI TL

Gittigidiyor taksitli satışhttp://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/nintendo-2ds-mario-kart-paketi-ve-sky3ds-karti-283770573

Sadece sky3Ds+ kartı piyasada 450 TL civarındadır.

Not: İstanbul/Kartal civarı elden teslim edilir. Diğer ilçe ve illere önce havale/eft sonra kargo şeklinde gönderilir.

Takas düşünmüyorum.

SATILDI!!! Satılık Full Set Nintendo Wii Siyah!!!

Oyun yüklü HDD ile birlikte zorlanmadan oyun yükleyip oynayabileceksiniz.

Paket içeriği
    Kutusunda Siyah Wii
    Oyun yüklü HDD
    3 Motion Controller
    3 Nunchuck 1'i yan sanayi tutukluk yapıyor.
    2 silikon kılıf
    Direksiyon
    Wiiplay disc

Al tak, çalıştır ve oyna :)

Fiyat: SATILDI! Takas düşünmüyorum. İstanbul Kartal çevresi elden teslim diğer bölge ve şehirlere önce Eft/Havale sonra kargo şeklinde gönderilir. Gittigidiyor taksitli satışhttp://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/satilik-fullset-nintendo-wii-oyun-yuklu-283767802 .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 30 Mayıs 2017; 9:36:8 >

• merhaba wii de oyun yüklü hdd demişsiniz, hangi oyunlar yüklü acaba
  • Narki kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürünü paketledim. Çok fazla oynamadım. Mario ve Just dance oynamak için almıştım. Tam oyun listesi aklımda değil. Ortalama 20-25 tane oyun vardı. Populer oyunlar içinde mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.