Şimdi Ara

Satılık F717,PC, MD, Telsiz tel, iPOD, Mpx200, ADSL **fotolu** kablolar, kulaklıklar,ıvırZıvır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1) Pentium II 350 - Gigabyte GA-BXC board - 128 sd ram - Asus v2740 Ekran karti - ses karti - 300 w hoparlör - CD RW "yeni" - Disket Sürücü - 350 w ps "yeni" - 40 gb hdd "yeni"
    Windows XP pro kurulu, herşey çalışır durumda, pc nin bir sorunu yok, notebook a geçileceği için kardeşimin kullanmasına gerek kalmayacak, fotoğraflarda iyi görünmüyor, CD RW dışındakiler iyi çalışmıyor, daha iyi duruma getirip tip olarak öyle veririm :) 2 tane fotoğrafı var albümde
    160 ytl

2) Motorola Mpx 200 Cep telefonu, 1.5 sonra garantisi bitiyor, 6 ay askerliğim boyunca hiç kullanılmadı. garantili faturali, kutulu, filmi değişti garantiden, yani zamnla oluşan kapalı telefonlardaki bir sorun giderildi, birde bu tellerde karşılaşılan kapak menteşe sorunu ve pil çabuk bitme sorunu yok ! kutusu kitapçıkları kabloları herşeyi duruyor, ayrıca alana radyolu kulaklığını verecem. Az bi çizik durumu söz konusu kullanıma bağlı temiz kullandım, win2003 yüklü, 128 mb hafıza kartı ile beraber. Fotoğrafı var albümde
    190 ytl

3) Sony MZ-R900 MD Player, 1 sene kullandım 1-1.5 senedir yatıyor alet, kutusu herşeyi var üzerinde çizik yok, tertemiz,. Işıklı silindir şeklinde kumandası var NETMD lerden önceki serinin en üst modeli, çok hafif kası var, Mavi renkli, Deri çantasi, kulaklığı, kitapçıkları, adaptörü, ek kalem pil takma aparatı, kutusu ayrıca yanında 6 tane md kasedi, araba teyp dönüştürücü ve optik kablo verecem, şarkıları optik kablo ile kayıpsız kaliteden ödün vermeden atabilirsiniz md ye. MDLP özelliği var yani 1 md ye, 80 şarkı kaydedebiliyor cd kalitesinde. Pili çok uzun süre dayanıyor. Çok kaliteli bir ürün ! Fotoğrafı var albümde
    160 ytl

4) Sony F717 dijital fotoğraf makinesi çok temiz cihaz, önünde hama filtre var, lowepro çantası + 256 ms pro bellek, kutusu şarj cihazı kitapçıkları falan herşeyi duruyor. 6bin tane foto çekildi. Garanti den sensöörü değişti sony zaten bu mdoel cihazları otomatik değiştiriyor. hiç sorunsuz, bilen bilir f717 yi.
    800 ytl

5) Siemens Gigaset 2010 1 sene kadar kulllandık 1 senedir yatıyor, ekran tam düzgün göstermiyor, sıfır şarjlı pil de verecem, kaliteli bir telsiz telefon, adaptörü var, Fotoğrafı var albümde
    45 ytl

satılık parçaların Fotoğraf albümü

6) Mp4 Player, 4gb, Sıfır, Kutulu, Yurtdışından geldi sahte ipod diye geçiyor, ipod diye satanlar var, iPod u taklit etmişler ama kaliteli bir ürün, Video gösterme özelliği de var, ses kaydi, oyun, denemek için şarkı yükleyip 1-2 parça dinledim. Usb ye takınca kendiliğinden şarj oluyor. Kutusu, Kılıfı, Usb Kablosu, Kulaklığı, Cd si, kitapçığı, adaptörü var , Fotoğrafı var albümde
    150 ytl

7) Mustek Gsmart Mini 3 LCD Fotoğraf makinesi : Nerdeyse hiç kullanmadım, yatıyor bir köşede Webcam özelliği var, Hafıza ve Pil dahili. Usb ye takınca şarj oluyor. 3 mp, flash i yok, gece çekimleri için elverişsiz, ama küçücük çok hafif basit bir foto makinesi, arkasında ki ekran kaliteli değil ama fotoyu görmek için yeterli. Webcam özelliği sorunsuz. Fotoğrafları var albümde
    60 ytl

8) Alcatel Speedtouch PCI ADSL Modem : Sıfır, Alcatel Speedtoch filtre de var yanında, cd si de var. Hiçbirinde sorun yok herkes memnun, tek kullanıcı ve PC kullanıcılarına öneririm, pppoA ve pppoE santrallerinde çalışır kurmak 2 dk sürmüyor, 98 - 2000 - Nt - Xp - 2003 driverlari var. ayarlari otomatik kendi alır son derece hızlı. Birkaç tane kaldı ! Fotoğrafı var albümde
    65 ytl

9) USR 5417 PCI Wireless ethernet karti : Garantili faturali, 1 hafta kullandım, sonramakineden çıkarttım duruyor kutusunda, sorun yok 3-4 gün hiç baglanti kopmadan bağlantı sağladım, linksys ve zyxel adsl modemlerine uzak mesafeden sorunsuz bağlantı sağladı, Fotoğrafı var albümde
    50 ytl

10) Casio Saatler :
    Ufak olanı 2 sene kadar kullandım, pili bitik, hem analog hem digital, titanyum modeli, kronometre tarih, full ışık var, kayışı biraz geveşemiş durumda bir saatçi kenetlenen yerlerini sıkarak düzeltir bunu, model 1325 MWA-10 yazıyor arkasında. Fotoğrafı var albümde
    40 ytl
    Büyük olanı birkaç kere taktım hediye geldi, saatim çok olduğu için bana yakışmadığı için satıyorum, temiz saat, Casio Edifice, Ef-308 yazıyor arkasinda, çok güzel saat. Tarih var içindeki göstergelerde... Fotoğrafı var albümde
    120 ytl

11) DVD filmler
    Star Wars EPISODE II - 2 dvd çok pahalıya almıştım 20 ytl
    It could Happen To You - 10 ytl
    U.S. Marshals - 10 ytl
    The Watcher - 10 ytl
    The Scorpion King - orjinal değil ama temiz - 8 ytl
    Ocean's Eleven - tr altyazi yok 8 ytl
    Bad Company - 10 ytl
    Fotoğrafları var albümde

12) Fax Modemler
    56k Pci 15 milyon
    56K pci 10 milyon
    56K sysgration isa eski sistemler için en iyi isa modem 15 ytl
    14400 modem bedava :) bir ürün alan alabilir yanında
    Fotoğrafları var albümde

13) Creative Live ses karti Ct4830 - foto yok
    15 ytl

14) 128 Sd Ram ler, - foto yok
    15 ytl

15) Lexmark Z34 yazıcı için aldığım kartuş doldurma mürekkepleri, en kaliteli mürekkebi almıştım, yazıcı yı başkasına verdiğim için doldurma şansım olmadı, 3 renkli mürekkep şiringası hiç kullanılmadı, 4-5 tane renkli kartuşu doldurur, lexmarkı doldurmak kolay zaten, kapağı çıkartıp üzerinden süngere batırıp dolduruyorsunuz.. kapağı bantlıyorsunuz, siyahı ödev basarken 3-4 kere doldurmuştum, şiringalar iğneleri ile beraber... Fotoğrafı var albümde
    20 ytl

16) Creative CDROM uzaktan kumandası, çalışıyor - Fotoğrafı var albümde
    5 ytl

17) Ericsson Chatbox, Fotoğrafı var albümde 5 ytl

18) Asus ide floopy kabloları sıfır Fotoğrafı var albümde
    5 ytl

19) dvi, analog çevirici 5 ytl

20) Nokia mikrofonlu kulaklık, kullanılmadı, temiz. Fotoğrafı var albümde 10 ytl

21) Samsung mikrofonlu kulaklık, e710 la beraber geldi telefon çalındı, kullanılmadı, eski serilere uyuyor yenilerden x210 için denedk uymuyor. küçük jack girişi olanlara uyar. Fotoğrafı var albümde
    10 ytl

22) Anakart için PCI slotuna takılan firewire aparati anakartınızda firewire çıkışı varsa kullanabilirsiniz Fotoğrafı var albümde
    5 ytl

23) Leadtek 5900 xt den söktüğüm ekran karti soğutucu + fan, hiç kullanmadım, çalışıyor Fotoğrafı var albümde
    10 ytl

24) Splitter sıfır
    5 ytl

25) 3 tane scart ı tv ye aktaran veya tek scartı 3 e çoklayan aparat kalite kaybı farkedilmiyor, divx + receiver i eski tv de kulalnirken kullaniyorduk, sorunsuz Fotoğrafı var albümde
    5 ytl

26) Linksys WRT54G wireless router var, kutusu herşeyi var, sıfır gibi 2 ay önce yurtdışından geldi, ver6, satmaktan vazgeçebilirim
    95 ytl

27)Nokia 1110 cep telefonu tertemiz garantili, 90 ytl

Takas olarak Nokia n70 ayarında bir cep telefonu olabilir, Sony r1 veya Samsung pro815 olabilir

ertangun@hotmail.com
    mail ve msn

• slm takas icin asagidaki olabilir mi? istedigim birkac urun var listenizde...

SONY DSC-P93 SIFIR KUTUSUNDA YURTDISINDAN (HIC KULLANILMADI)
    450YTL TAKASA ACIK...(YANINDA 2TANE SARJLI PIL (GP2100) VE GP POWERBANK SARJ cihazi iledir.)

http://www.steves-digicams.com/2004_reviews/p93.html

http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=772

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.