Şimdi Ara

SATILIK EVGA GTX TITAN Z 12GB GDDR5 768 Bit 16x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SATILIK EVGA GTX TITAN Z 12GB GDDR5 768 Bit 16x
    Ekran kartında en son nokta. Daha ötesi yok, çok ama çok az kullanılmıştır, tertemiz pırıl pırıl orjinal kutusunda, alacak olana şimdiden hayırlı olsun.

NOT: PAZARLIK YOK - TAKAS YOK - FİYAT SON. Hepimizin vakti değerli lütfen gereksiz mesajlar atmayınız.

Fiyat : 9000 TL.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

ANKARA DIŞI ÜRÜN SATIŞI YAPMIYORUM, ANKARA'DA İKAMET EDENLER ELDEN TESLİM ALABİLİRLER.
    Fiyat : 9000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara,Çankaya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam bu nasıl birşeydir.Hayırlı satışlar hocam.9.000TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: vernoncougar

Ekran kartında en son nokta. Daha ötesi yok, çok ama çok az kullanılmıştır, tertemiz pırıl pırıl orjinal kutusunda, alacak olana şimdiden hayırlı olsun.

NOT: PAZARLIK YOK - TAKAS YOK - FİYAT SON. Hepimizin vakti değerli lütfen gereksiz mesajlar atmayınız.

Fiyat : 9000 TL.

Ekran kartında en son nokta. Daha ötesi yok,*1

--------------------------------
    *1 Fiyat olarak
  • Boyle ekran kartlarina turkiyede para veren olurmu diye hep merak ederdim
  • assassinchn47 kullanıcısına yanıt
    +1 aynen

Türkiyedeki riyakarlığa helal olsun
  • foto eklermisin bayram etsek
  • P.m yazan yokabi ayıptır sorması ne için aldınız karti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Rusher- kullanıcısına yanıt
    Bence dx12 ya da bir sonraki cikacak olan grafik arayuzu cikmadan oyunlari fullhd'de 300 fps 'de oynamak icin almistir :D mesela tutki gt 830 bile cikinca belki dx12 ile cikarsa bu kartin acamadigi oyunu gt 830 acacak olmazsa ondan sonraki gt900 nesili garanti dx12 ile cikar, yani suan nasil 2010 yilinda dx11 cikmasina ragmen binlerce tl dokup gtx 295 x3 sli yapanlar crysis 3'u bugun acamiyorsa bu kartinda sonu ole olcak 5 yillik grafik arayuzunun son perdelerinde cikip 11.000 tl'lik ekran kartini almak guzel birsey olsa gerek
  • assassinchn47 kullanıcısına yanıt
    Teknik detayi geçtimde..cidden farklı bi duygu olur o karti almak yahu..şahsen hırsız olsam bi eve girsem kasayi acar bakardim belki bu karttan düşer hesabı
    Ekleme: kirlilik için konu sahibinden Özür dilerim

• Doğan SLX + Broadway RNE + 1000 TL olurmu :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSINOS

Doğan SLX + Broadway RNE + 1000 TL olurmu :))))

• Forum kuralları dahilinde yazıyorum !

Hocam sattıgınız urun sıfırından pahalı. Olay evga olunca yurtici yada dısı farketmez herturlu garanti vardır.

http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=12G-P4-3990-KR

Hayırlı işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assassinchn47

Boyle ekran kartlarina turkiyede para veren olurmu diye hep merak ederdim

Ahahaha off felaket yazmışsın vallahi billahi!

• 5.000 lira yazsanız bile sizin gibi o karta o paraları vermek için gözünü karartan birileri çıkacak mı bakalım... Umarım satarsınız istediğiniz paraya, daha doğrusu umarım bir alıcı bulabilirsiniz...
  • yurt dışında sıfır 6000 tl burda 9 500 tl

yurt dışından mı getirip satıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: assassinchn47

Bence dx12 ya da bir sonraki cikacak olan grafik arayuzu cikmadan oyunlari fullhd'de 300 fps 'de oynamak icin almistir :D mesela tutki gt 830 bile cikinca belki dx12 ile cikarsa bu kartin acamadigi oyunu gt 830 acacak olmazsa ondan sonraki gt900 nesili garanti dx12 ile cikar, yani suan nasil 2010 yilinda dx11 cikmasina ragmen binlerce tl dokup gtx 295 x3 sli yapanlar crysis 3'u bugun acamiyorsa bu kartinda sonu ole olcak 5 yillik grafik arayuzunun son perdelerinde cikip 11.000 tl'lik ekran kartini almak guzel birsey olsa gerek

Arkadaşım benim bildiğim kadarıyla dx12 sadece bir api olarak gelecek ve donanımsal bir yenilik istemeyecek. Ancak üreticiler yeni kartları satmak için dx12 uyumlu diye satacaklar. dx12, mantle api mantığının microsoft olarak entegre edilmesi olacak. dx12 ne yapacak peki? En önemli şey bu cuda ya da steam coreları diğer bazı işlemler için de efektif olarak kullanacaklar. Bu da inanılmaz bir hız demek oluyor. Bir de bu karttaki core sayısına göre düşünün...

Bu core sayısını da ati steam corelar ile doğrudan karşılaştırmak da doğru değil. Ati coreları daha küçük çaplı işlemler için yapıldıklarından nvidia kartlara göre daha çok sayıda kullanılmıştır.

Bu titan-z kartına gelirsek, bu kart oyun için alınmaz. Bu kart özellikle simulasyon yapan 3d render ihtiyacı olanlar ve çok karışık 3d modeller yapacaklar için gerekli. o nedenle 12gb ram var. Yüksek bit oranı da bu rami çok ideal kullanabilmek için zaruri. Tanıtımında kullanılan şeyler de bunlar zaten.http://www.youtube.com/watch?v=XISqvBVyASo

2 yıl önce nvidia yöneticilerinden birinin seminerine katılmıştım. Bu titan z kartlardan önceki versiyonları diyebileceğimiz tesla kartlar ile 30 tanesi bir araya getirildiğinde ve 2 yıl önce kurulan süper bilgisayarlardan birinden %30 daha hızlı olacağı ve süper bilgisayar maliyeti 10 milyon dolardan fazla iken bu kartlarla 300 bin dolar civarında maliyetle işlerin halledilebileceğini örneklerle göstermişti. Bu taktik geçen yıllarda amerikada meydana gelen sandy fırtınası için simülasyonunda kullanıldı ve 1 hafta süren simülasyon bu yöntem ile 1 günde hesaplandı. Böylece hangi kıyıya kaç km hızla fırtınanın vuracağı söylendi.

Bu adreste bazı küçük örnekler de var.https://developer.nvidia.com/about-cuda

http://www.nvidia.com/object/tesla-supercomputing-solutions.html

Bu kepler kartlar için geçerli idi. Şu an maxwell kartlar geliyor ve watt başına işlem oranı 2 kat artıyor.

Bu kart kısacası iyi bir elde, fiyatından fazlasını kazandırabilir. Alana satana hayırlı olsun :)

• dx12 için kaynakhttp://techreport.com/news/26199/directx-12-to-support-existing-hardware-first-games-due-in-late-2015

Which hardware will be DX12-compatible? AMD said all of its Graphics Core Next-based Radeon GPUs (i.e. Radeon HD 7000 series and newer) will work with the new API. Nvidia pledged support for all Fermi, Kepler, and Maxwell (i.e. GeForce GTX 400 series and newer) parts. The keynote included a demo of Forza 5 running in DirectX 12 mode atop an Nvidia GPU. Finally, Intel said the integrated graphics in its existing Haswell processors will also have DX12 support. All in all, Microsoft estimates that 100% of new desktop GPUs, 80% of new gaming PCs, and 50% of PC gamers will be able to take advantage of the new API.

• Bu kartı Reza&Ebrunun çocuğuna almak için pm

• bu canavar= ekran kartı ise benim gtx580 ne bilemedim şimdi kafam allak bullak oldu özelliklerini ve fiyatını görünce hayırlı satışlar dilerim ama asla satılmaz sanmıyorum kimse bu kadar para verip almaz bu kartı
  • vernoncougar V kullanıcısına yanıt
    DH editörlerine yakında ikamet etseydin, bir güzellik yapıp müsade ederdin de iyi bir donanım inceleme videosu görürdük anasayfada
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.