Şimdi Ara

[SATILIK] EVGA GTX 970 SuperClocked ACX 2.0 !!SON FİYAT!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
3.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Yeni bir ekran kartı aldığım için satıyorum. Sorunsuz çalışıyor. Termal macunu yenilenmiş, içi temizlenmiştir.
    Mining yapılmamıştır. Kendinden Overclock'ludur, bu yüzden OC yapılmamıştır. Apex Legends, BF1 gibi oyunlarda 1440p'de çok rahat 60-70 FPS alabilmektedir. Bunları yaparken en fazla 55-60 derece görüyor.

4GB 256bit EVGA GTX 970 SC ACX 2.0 = 850 TL >>> 800 TL >>> 750 TL
    Fabrika çıkışlı OC'li. Vatan'dan alınmış, kutulu, garantisi bitmiştir.

İstanbul içi elden satılıktır. Diğer illere havale/eft sonrası kargo yapılır. Deneyip alınabilir.

Battlefield 1 2K Ultra ayarlar.

Apex Legends 2K High ayarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shade_boi -- 29 Mayıs 2019; 9:37:25 >

• 650-750 bandında cok var hocam 1000 lira nedir 1060 6 gbler bıle o fiyata zor satılıyor pazarlık payı olsa dahi 1000 liralık ürün pazarlığı bile cezbetmıyor cunku o fiyata başka kartlar var daha ıyı revıze yaparsanız sızın ıcın daha ıyı olur tabı kolay satmak ıstıyorsanız hayırlı satıslar...
  • 1.000 lira ? kart gtx 980 mi ?
  • Dostum 1000 lira yazınca niye 900 değil diyorlar. 900 yazsam niye 800 değil derler. Ocak ayında aynı kart 900'e satılmış. Pazarlık payı ekledim üstüne :)
  • 650-750 bandında cok var hocam 1000 lira nedir 1060 6 gbler bıle o fiyata zor satılıyor pazarlık payı olsa dahi 1000 liralık ürün pazarlığı bile cezbetmıyor cunku o fiyata başka kartlar var daha ıyı revıze yaparsanız sızın ıcın daha ıyı olur tabı kolay satmak ıstıyorsanız hayırlı satıslar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kusura bakmayın o kart 1440pde bf1de hayatta 70fps vermez. Yayın bilgisayarı için sabahtan beri 970 ilanları geziyorum ve eski bir 970 kullanıcısı olarak söylüyorum bunu. Battlefield 1'i 2 yıl bu kartla oynadım.Bu kart 1080p de medium ayarlarda zar zor stabil 70 fps veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemciniz neydi? Ben i5 9600K ile bu değerleri alıyorum. Şu anda da Apex Legends oynuyorum. Yine 2K'da 60-70 arası FPS alıyorum. İlk atlayışta sadece 45-50'yi görüyor. Sonrasında oyun içi aksiyonlarda 60-70 oluyor sürekli.
  • İşlemcim 6700k 4,5 ghz de kullanıyordum

• Apex Legends 2K yüksek ayarlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shade_boi -- 30 Mayıs 2019; 10:9:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shade_boi

Apex Legends 2K yüksek ayarlarda.

hocam ben apexde veremez demedim ki bf'de dedim dikkatinizi çekerim.
  • Hocam 750 tl ye bırakırsan alırım. Mesaj at görüşelim. İstanbul anadolu yakasındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris43544354

Hocam 750 tl ye bırakırsan alırım. Mesaj at görüşelim. İstanbul anadolu yakasındayım.
    pm
  • 2K tüm Ayarlar high’da.

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Burada kimse kimseyi uyutmaya çalışmıyor zaten. 50-100 lira için seçtiğiniz kelimeler çok yanlış.
  • shade_boi S kullanıcısına yanıt
    hocam siz neden üzerinize alındınız ben alıcı kitleden bahsettim
    O zaman benim konumun altında boş muhabbet yapmayın. Ayrıca gerçekten çok komiksiniz, GTX1050Ti GTX970'ten daha hızlıymış falan
    https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-970-vs-Nvidia-GTX-1050-Ti/2577vs3649
  • shade_boi S kullanıcısına yanıt
    1050ti nin gtx970 den hızlı olduğunumu söyledim?
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/138092741

Öyle demişsiniz
    Bu şahısi şikayet edin ilan altına boş yorumlar yapiyor anca

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.