Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
11
Favori
4.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathburn -- 12 Aralık 2020; 19:46:5 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Konu sahibi lütfen üzerine alınmasın. Istediği fiyata satmakta elbette özgür. Benim yorumum iyi fiyat yazanlara.

Forum gerçekten çok ılginç. 6 ay önce 1 yil daha genç olan FTW2 versiyonunu hem de Evga Powerlink ile 2300e sattım. Ki o vakitler pahali diyenler vardı. Ustune yeni nesil amd ve nvidia kartlar geldi. Bu ürüne iyi fiyat deniliyor.

Sanırım bu forumda birilerinin algı oluşturması için kankito olması şart.
    5000e 3060ti var artık. Performansı ise 2080s seviyesinde. Bu ne demek 5 binlerde gezen 2080sler seve seve 4e inecek en az. Bunu diğer serilerin de takip etmesi gerek demek.

2500e 4 yıllık 1080 alacağıma 3500e 5700xt 4000 seviyelerine belki 2080s bulurum demek. Ama 3060ti stokları hızlı dolmazsa yine olan ucuz ekran kartı almaya çalışan ikinci el kovalayan kullanıcıya olacak.

Belki klise oldu artık bu muhabbet ama en azından insanların aklıyla dalga geçmeyiniyi fiyat diyerek.
  • Hayırlı satışlar Evren Abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Hayırlı satışlar Evren Abi
    Teşekkürler murat kardeşim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Takip

• fiyat düşmesi için takip.
  • fiyat için takip
  • Fiyatı takipledim.
  • Takas var mı ?

• yok hocam

• Guzel fiyat , iyi satislar
  • Satıldı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat takip
  • Fiyat takip
  • Konu sahibi lütfen üzerine alınmasın. Istediği fiyata satmakta elbette özgür. Benim yorumum iyi fiyat yazanlara.

Forum gerçekten çok ılginç. 6 ay önce 1 yil daha genç olan FTW2 versiyonunu hem de Evga Powerlink ile 2300e sattım. Ki o vakitler pahali diyenler vardı. Ustune yeni nesil amd ve nvidia kartlar geldi. Bu ürüne iyi fiyat deniliyor.

Sanırım bu forumda birilerinin algı oluşturması için kankito olması şart.

• RX580 1.400 lira olmuş, maalesef saçma fiyatlandırmaların bulunduğu bu piyasada iyi fiyat

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    fiyat iyi miyi değil dostum şuan 2500tl'ye her yerde 1080 var fiyatın iyi olması için 2200-2300 civarına inmesi lazım. Bu fiyata ancak piyasa fiyatı diyebilirsin.
  • 5000e 3060ti var artık. Performansı ise 2080s seviyesinde. Bu ne demek 5 binlerde gezen 2080sler seve seve 4e inecek en az. Bunu diğer serilerin de takip etmesi gerek demek.

2500e 4 yıllık 1080 alacağıma 3500e 5700xt 4000 seviyelerine belki 2080s bulurum demek. Ama 3060ti stokları hızlı dolmazsa yine olan ucuz ekran kartı almaya çalışan ikinci el kovalayan kullanıcıya olacak.

Belki klise oldu artık bu muhabbet ama en azından insanların aklıyla dalga geçmeyiniyi fiyat diyerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morningstarzz -- 10 Aralık 2020; 12:16:20 >
  • reelmeetoo kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. İkinci el konularında elimden geldiğim kadar tepki göstersem de bu fiyatlara karşı yapılacak tek şey ağır ekstrem olmayan fiyatları beğenmek.

GTX 680-770-960-1050 arıyorum, 3 aylık konular kadara takip atıp sarı siteye birkaç ilan ekledim. Mümkünse şu piyasada kaç lira gözden çıkartmak gerekir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.