Şimdi Ara

[SATILDI] SATILDI ETS TUR TATİL ÇEKİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
11
Favori
11.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    SATILDI

ETS TUR YURTİÇİ OTEL VE KONAKLAMALARINDA geçerli

Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanılabilir. Nakit ödeme gibidir. Nakit öderken hangi fırsatlardan yararlanılıyorsa bu çeklerle alımlarda da aynısı geçerlidir.

Ets tur Hediye çeki, 444 0 387 numaralı çağrı merkezini arayarak kullanılır.

ETS Tur sitesinde ONLINE siteden işlem yapılamaz. Ets tur sitesinde tatili beğen. Müşteri hizmetlerini ara ve aynı fiyata tatili AL.

Parça parça harcanabilir.

Tatiliniz çeklerdeki bakiyeden düşükse kalan tutarı başka bir tatilde kullanabilirsiniz.

Tatiliniz çeklerdeki bakiyeden yüksekse kalan tutarı kartınız ile ödeyebilirsiniz.

*** Uçak bileti alımında kullanılamaz.

*** Son kullanma tarihine kadar konaklama gerçekleşmelidir.

*** İPTAL Durumu: Tatilinizi iptal ettiniz. Son kullanma tarihine kadar tekrar kullanılmak üzere çek bakiyenize iade edilir.

Son kullanma tarihi 2024

1) 5.000 LİRALIK ETS Tur Hediye Çeki (SATILMIŞTIR "Eyvaza" isimli üyeye)

2) 5.500 liralık ETS Tur Hediye Çeki (SATILMIŞTIR "laurent_blanc" isimli üyeye)

3) 5.000 liralık ETS Tur Hediye Çeki (SATILMIŞTIR "cptposeidon" isimli üyeye)

4) 4.500 liralik ETS Tur Hediye Çeki (SATILMIŞTIR "resul160708 isimli üyeye!!!)

5) 5.000 liralık ETS Tur Hediye Çeki (SATILMIŞTIR "yalin1905" isimli üyeye!!!)

6) 2.000 liralık ETS Tur Hediye Çeki (SATILMIŞTIR "MrC61" isimli üyeye!!!)

7) 5.200 liralık ETS Tur Hediye Çeki (SATILMIŞTIR "ask11012007" isimli üyeye!!!)

8) 2.100 liralık ETS Tur Hediye Çeki (SATILMIŞTIR "einstein1203" isimli üyeye!!!)

9) 3.910 liralık ETS TUR Hediye Çeki (SATILMIŞTIR "yalmac" isimli üyeye!!!)

10) 2.000 liralık Ets tur Hediye çeki (Satılmıştır "solidsnake86" isimli üyeye)

11) 5.000 liralık Ets tur Hediye çeki (Satılmıştır "cegabo85" isimli üyeye)

12) 7.500 liralık Ets tur Hediye çeki (Satılmıştır "Kzltn043" isimli üyeye)

13) 2.056 liralık Ets Tur Hediye Çeki (Satılmıştır "cooloceaner" isimli üyeye)

14) 1.000 Liralık Ets Tur Hediye Çeki (Satılmıştır "abmux" isimli üyeye)

NOT: Almayacaklar, eşime sorayım alayım diyenler eşine sormadan, turlara bakayım da arayım diyenler turlara, otellere bakmadan ve almayıp sonradan da pişman olanlar tüh, vah keşke alsaydım diyenler pişman olmadan... lütfen zamanımı çalmasın (şöyle ki bazı üyeler soruyor ... rakamlı tatil için alacağım çeki istiyorum. yardımcı olur musunuz? diye sorup. Buyrun diye yazdığımda sonrasında cevap yok).

ÖDEME ŞEKLİ: Yalnızca Nakit ve Banka Havalesi (Kredi kartı ile satışım yoktur)

Ödeme: Kuveyt Türk, Yapı Kredi Bankası ya da PAPARA
    .
    .
    .

*** TAKSİTLE SATIŞ YAPMIYORUM!!

====================================================000

SATILDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

....

1 adet 5.000 Liralık JOLLY Tur (korayk0606 isimli üyeye satıldı)

1 adet 2.080 liralık JOLLY Tur (muhammedenesozer isimli üyeye satıldı)

1 adet 2.500 liralık JOLLY Tur (rehberr isimli üyeye satıldı)

1 adet 5.000 Liralık Jolly Tur (By.PaSaLi isimli üyeye satıldı)

Hediye çeki 0850 522 2016 numaralı Jolly Tur çağrı merkezinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir(internette online tatil beğenin müşteri hizmetleri arayarak AYNI FİYATA alın).

Hediye kodu bölünerek kullanılabilir.

Hediye Kodu Yurtiçi, Yurtdışı Gemi, Kıbrıs, Kültür turları ve otel konaklamalarında geçerlidir.

Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanılabilir (Nakit ödeme ile aynı işlevi).

Erken rezervasyon fırsatlarından, kampanyalardan ara ara %5 ya da %10 ekstra indirimli fırsat günleri oluyor. Bunlardan da yararlanılabilir. Nakit ödeme gibidir.

*** Hediye çekinin kullanım şartları nakit gibidir. Bütün indirim ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

*** Ödeme sonrası çeklerin ekran görüntüsünü atıyorum. Müşteri hizmetlerini arayıp çeklerin ekran görüntüsünü atarak işleminizi yapabilirsiniz.

*** sSon kullanma tarihine kadar ileri tarihli tatil alınabilir.

SKT 2022/TEMMUZ
    ==================================================================

=============================================================

SATILDI TATİLSEPETİ

3.000 Liralık "balci1987"isimli üyeye satılmıştır. 05.01.2022 tarihinde

* Rezervasyon için 444 44 20 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

* Nakit ödeme gibidir. Bütün avantaj ve kampanyalardan erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

* Tüm ürünlerde geçerlidir (otel rezervasyonu, tur, araç kiralama).

*** Sadece tek başına uçak bileti alınamaz. Konaklamaya dahil olarak uçak bileti de alınabilir

*Çek tutarını bölerek ya da üzerine ekleme yaparak kullanabilirsiniz.

* Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanılır.

SKT 2023/KASIM

=========================================

Tatilbudur Bitti!!!!!!!!!!!!!!

(SATILDI) (shadowmexo isimli üyeye)

Erken rezervasyon fırsatlarından, kampanyalardan ara ara %5 ya da %10 ekstra indirimli fırsat günleri oluyor. Bunlardan da yararlanılabilir. Nakit ödeme gibidir.

online sitede geçerli değildir. Online sitedeki fiyatlar aynen geçerlidir.

444 0 484 numaralı çağrı merkezi aranarak ön rezervasyon yapılması ve sonrasında benden alacağınız çeklerin whatsup ile ekran görüntüsünü gönderirseniz yeterli olur.

Yurtiçi ya da yurtdışı tatil veya turlarında kullanılabilir.

Tatil tutarı çekin toplamından fazla ise kalanı kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Tatil tutarı çek tutarından düşükse. Kalan tutarı başka bir tatilde kullanabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt71 -- 28 Temmuz 2023; 8:54:19 >

• Hocam acil dönüş bekliyorum.
  • Merhabalar elinize yüksek fiyatlı çekler geçerse yazarsanız sevinirim tatilsepeti ve ya jolly tur hatta mng de olabilir. Şöyle 400 500 civarı indirimi olan. İyi satışlar dilerim.
  • Merhaba tatille ilgili hediye çeki elinize geçerse bana dönüş yapabilirmisiniz.rica etsem
  • ets tur hediye çeki varmıdır 3000 tl lik
  • Hocam ets için indirim arıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,
    3910 TL ETS tur hediye çeki alınmıştır. Sorunsuz, teşekkürler!
  • ets fiyat takip..
  • 5000 TL'lik ets tur hediye kartı tarafimdan satın alınmıştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2500 tl Ets çeki sorunsuz kullanılmıştır, teşekkür ediyorum.

• 5 bin liralık çek için beklemedeyim.
  • 5.000 Liralık Ets tur hediye çeki alınmıştır.Teşekkürler

• 3000 TL lik ETS ceki sorunsuz sekilde alinmistir.Gecen sene de sorunsuz sekilde almistim.Tesekkurler.

• merhaba,

5.000 tl civarı ets tur çeki olduğunda haber verir misiniz?
  • Tamam. Acil değilse en kısa gelmesi durumunda özelden haber vereceğim inşaallah
  • ne zaman gelir, zira çekten kar edelim derken erken rezervasyon fırsatından zarar etmeyelim:)

• özel mesaj kısıtım var, o sebeple yazamıyorum. 505 514 91 55 buradan irtibat kurabilirsin.

• ets turdan 2500-3000 tl arası çek gelirse haber verir mısın hocam

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.