Şimdi Ara

Satılık eski sistem ve monitörler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık eski sistem ve monitörler
    Evde fazlalık duran bilgisayarı ve ekranları satmak istiyorum ki yenilerini alabileyim

Fotoğrafları işten fırsat bulursam en kısa zamanda yükleyeceğim. Sorularınız varsa konuya ya da bana özel mesaj yoluyla yazabilirsiniz. Baştan söylemek gerekirse bilgisayarı parça parça satmak istemiyorum.

Hemen fiyat listemize geçelim:

1 Ad. 20 inç 1680x1050 Philips 200xw: 250 tl (VGA + DVI)Ekranın ortasında ince bir yeşil çizgi var sadece kullanımı engellemeyen. Kullanırken sorun yaratmadığı için yaptırmadım isteyen alıp yaptırabilir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Ad. 23 inç 1920x1080 Philips 236vl: 500 tl (VGA) Ürünün panelinde vs sıkıntı yok, gayet temiz. Televizyon izlemek ve Xbox için kullanıyorum.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 Adet 17 inç. 1280x1024 SyncMaster 740N: 150 tl (VGA) Ekran temiz ve çalışır durumda. 2016 yılından beri kullanılmıyor zaten yerine 23 inç monitör aldığım için.

Uzun zamandır elimi sürmediğim masaüstü bilgisayarımı da satmak istiyorum. Donanım listesini aşağıya yazacağım.

Fiyat: 550 tl

Masaüstü pc özellikleri:

- Anakart: Gigabyt G41MT-SP
    - İşlemci: Intel Core 2 Duo E7500 2.93 Ghz
    - Ekran Kartı: Ati Radeon HD4850 2 Gb
    - Ram: 4GB 1066 Mhz Ddr3
    - Depolama: WD 320gb WD3200aacs-00m6b0
    - Ağ: Atheros AR8151 Ethernet ve TPlink Tl-wn821n 300mbps usb wifi

- Sistem düşük görünebilir ama Gta 5 düşük-orta ayarlarda 20-30 fps arasında, ets2, bf3 gibi oyunları da orta-yüksek ayarlarda oynadım 30fps alarak.
    - Hackintosh seviyorsanız da işlemci ve ekran kartının tam desteği var hatta şu an için Mac os Yosemite 10.10.1 yüklü. Üniversitedeyken 2.5 - 3 sene boyunca tüm grafik ve kurgu işlerimi osx üzerinde yaptım sıkıntısız.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1450 TL Miktar : 4 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.