Şimdi Ara

(Satılık) Eski Anakart / İşlemci / Ram / Ekran Kartı Vs..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
2
Favori
1.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 (Satılık) Eski Anakart / İşlemci / Ram / Ekran Kartı Vs..

Elimdeki eski parçaları satmak istiyorum. Çalışıp çalışmadığı ve durumlarını yanlarına belirtiyorum.

1 - Gigabyte GA-M68M-S2P + AMD Sempron SDX140HBK13GQ İşlemci / Anakart Tetik almıyor. Dolayısıyla işlemcinin çalışıp çalışmadığı hakkında bir bilgim yok. İkisi (50 TL)

2 - MSI MS-612 Anakart + Üzerinde işlemcisi. Anakart ve işlemci çalışıyor. İkisi (30 TL)

3 - Intel Pentium 4 + Intel Celeron İşlemci. İkisinin de çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. İkisi (20 TL)

4 - DDR400 Ramler: Kırmızı renkle ARIZALI yazan çalışmıyor. Diğerleri çalışıyor. 2. Başlıktaki sistemde test ettim. Hepsi (40 TL)

5 - Ekran Kartları + Ses kartı + Ethernet kartı vs.. PCI Exp olan ekran kartı çalışıyor, AGP olan gri renkteki soğutuculu kart çalılşıyor (2. başıktaki sistemde denedim), ARIZALI yazan AGP kart çalışmıyor, Diğer tüm kartları denemedim çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Hepsi (50 TL)

Toplu alım olursa benim için daha iyi olur. ama parça olarak almak isteyen olursa da gönderirim. İyi forumlar.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Aydın Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.