Şimdi Ara

SATILIK ERICSSON R310+R380:35YTL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
6.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR TEL DURUMLARINI ÖZETLEYİM R380 BENDE KALMIŞ SANIRIM UZUN ZAMAN ÖNCE ALMIŞIM VEDE ÖYLECE KUTUDA DURUYOR TESADÜF BULDUM EVDE AMA CİHAZ AÇMIYOR BİLGİNİZE KASA ORJ BATARYA ORJ DOKUNMATİK KALEM ORJ AÇILMAMIŞ İŞLEM GÖRMEMİŞ AMA DEDİĞİM GİBİ AÇMIYOR EKRANI KULLANILABİLİR DİĞER TEL OLAN R310 İSE FULL ÇALIŞMAKTA DIR SORUN YOKTUR ORJ KASA ORJ BATARYA ŞEKLİNDE SADECE TUŞ YAZILARI SİLİNMİŞ ODA SU KALDIRIR SANIRIM HER 2 TEL İÇİN:35YTL İSTİYORUM PAZARLIK YOK TAKAS YOKTUR.

CİHAZ BİLGİ LİNK:http://www.sonyericsson.com/cws/support/products/factsandfeatures/r310s

CİHAZ BİLGİ LİNK:http://www.gsmarena.com/ericsson_r380-195.php

RESİMLER TEMSİLİDİR.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• cihazlar ayrı ayrı istenirse fiyat r380:20ytl dir///r310:15ytl dir bilginize.

• r310 ne renk acaba bırde sarj aletnıde vercekmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prince1 -- 17 Mart 2008; 0:54:21 >
  • Merhaba telefonlar için msn den yada pm ile görüşebilirmiyiz

emre_kilic@hotmail.com
  • arkadaşlar kasa rengini sormuşunuz en sağda duran açık yeşil renkte dir cihaz kesinlikle açılmamıştır tüm parçaları orj dir. hayır cihazın şarj cihazını vermiyorum her yere bulunan standart se şarj soketine sahip dir.

not:pm den cevap verilmiştir.

• selam. r310 telefonu sattınızmı acaba. satmadıysanız görüşelim sizinle bu telefonla ilgili. mahmutbilir78@hotmail.com msn adresim.
  • arkadaşlar cihaz duruyor hem r380 hemde r310 bilginize.

• kardesım sen bana bı mail at konusalım duruyosa ıkısınıde alım ben. tufanserdar@hotmail.com
  • Bende talibimde, buraya şu anki resimlerini koyabilirmisin? Hatta açık artırma usülü yap hem en çok isteyen alsın hem sen kazan
  • açık arttırma bu forumda yasak maalesef...
    quote:

Orjinalden alıntı: Karadeniz Otoyolu

Bende talibimde, buraya şu anki resimlerini koyabilirmisin? Hatta açık artırma usülü yap hem en çok isteyen alsın hem sen kazan
  • merheba,
    eğer r310 nu satmadıysan. görüşelim.
    Uzun zamandır bu telefonu arıyorum.
  • SATILIK 6250 ERICSON R310S İLGİLENEN ARKADAŞLARA DUYURULUR 0555 347 85 99
  • merhaba, bu cihazlar ıcın goruselım, 05428759340 numaram bı cagrı yada mesaj atın sızı arıyım horuselım
  • slm ürünler acaba hala elinizdemi vega_cp@hotmail.com msj atarsanız sevinirim
  • Beyler satılık var diyen arkadaşlar resimlerini koysunlarda görelim. Neye göre alacak millet? Görmeden bilmeden havalemi yacaklar hesabınıza?

iki dakkanızı ayırıp resim koyamıyormusunuz?
  • satıldı mı hemşerim telefonlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.