Şimdi Ara

[SATILIK] EPIC İÇİNDE GTA V + FM20 + WATCH DOGS 2 BULUNAN HESAPLAR& OVERWATCH ORIGINS EDITION HESAP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Ban Durumu #Yok Mail Devri #Evet
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    EPIC HESAPLARIN BİLGİLERİ

Epic hesaplar ikiye ayrılıyor:

1) İçinde GTA V PREMIUM EDITION + FM20 + WATCH DOGS 2 BULUNAN HESAPLAR

2) İÇİNDE SADECE GTA V PREMIUM EDITION BULUNAN HESAPLAR

+ Bonus olarak bazı hesaplarda Civilization VI + Rocket League oyunları da bulunmaktadır.

+ GTA V Premium Edition online kısmında kullanılması için 1 Milyon para ile birlikte hazır gelmektedir.

+ Hesapların hepsi benim tarafımdan oluşturulmuştur, tüm bilgileri (email ve email şifresi dahil) şeffaf bir şekilde alıcıyla paylaşılacaktır.

OVERWATCH HESAP BİLGİLERİ

+ Overwatch Origins Edition icinde Overwatch + 200 OWL Token bulunan sıfır hesaplar detaylar için özel mesaj yollayabilirsiniz.

+ Hesabın tüm bilgileri + email bilgiler verilecektir, her hesabın 1 adet bedava nick değişimi vardır. Nicki istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Fiyatlar, Epic 1. kısımdaki hesaplar için 30 TL, 2. kısımdaki hesaplar için 25 TL, Overwatch Hesapları için 80 TL'dir.

Stok: Epic Hesapları: 75 + 50 , Overwatch Hesapları: 7

Ödeme yöntemleri : Garanti , Ziraat, TEB ve İş bankası Eft / Havale, Papara ve Tosla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 25 Ağustos 2021; 20:55:50 >

• 1 adet key alındı, hızlı teslim için teşekkürler
  • Konuyu yanlış yere açmışsınız burası hesap satış yeri.

• olcaycukur kullanıcısına yanıt

Hem key hem hesaplarimiz mevcut ihtiyaciniz varsa yardimci olmak isteriz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #güncel

• Kodlar bitti satışlar sıfır hesap olarak devam ediyor.

• 1 hesap @afacanlouiee adlı üyeye satılmıştır.

• 1 hesap @KOSMERCAN adlı üyeye satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 12 Mart 2021; 19:54:33 >
  • plati ru dan farklı sekilde mi bu hesaplar ?

• JONSNOWM kullanıcısına yanıt

Hepsi benim tarafımdan oluşturulmuş ilk ve son sahibi benim olduğum hesaplardır, plati.ru hesapları asla değildir. Hesaplarda hiç bir oyun daha önceden oynanmamıştır ve sıfır olarak teslim edilir.

• overwatch 2 hesap almak istiyoruz havale son fiyat nedir ? birde emaillerini kendi maillerimize değiştirebilir miyiz ? pm lutfen saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: JONSNOWM

overwatch 2 hesap almak istiyoruz havale son fiyat nedir ? birde emaillerini kendi maillerimize değiştirebilir miyiz ? pm lutfen saygılar

Pm ile cevap verildi.

• Genel olarak fiyatlara indirim uygulandı.

• Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz parayı yolladım 10dk geçmeden teslim etti her şey doğru.

• Hocam içinde GTA 5 olan bir hesap almak istiyorum PM gelebilir misiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hala satılık değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.