Şimdi Ara

Satılık ekstrem parçalar + Alınık KT333 Board

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşim bilgisayarıma olan düşkünlüğümden memnun değil.Bugün bende onun haklı olduğuna kanaat getirdim.Ve aşağıdaki parçaları üzülerekte olsa satıyorum.

Sapphire 9800Pro.Amerikadan gelme.Haliyle fatura garanti yok.VGA Silencer ve Thermaltake ramsink takılı.R360 GPU ve PCBli.Kart aslında problemli.Masaüstünde ufak tefek artifactlar oluşturuyor.Pencerelerin üst köşesinde falan.3d uygulamalarda hiçbir sorunu yok.GPU ve Dimm modları yapılı.10K lık çok turlu potlar kullanıldı.Çok temiz işçilik.İstenildiği zaman açılıp kapanabiliniyor.Modlar aktifken 500@410 sıfır artifactsız 515@436 artifactlı bench alabildim.Benchlerim zaten imzada var.Sorunlu olduğu için 160 USD.(Hoş oyun amaçlı alınacaksa hiçbir sorunu yok.Sadece masaüstünde ufak tefek problemleri var.

2*256 Mushkin Black Level II BH5 PC3200 3.2v ile DDR500 2-2-2-5 te 3.6v ile gene aynı değerlerde DDR520 olarak çalışabiliyor.Yukarısını denemeye korktum.DDR Bossterla iyi bir ikili(hatta üçlü ) oluyorlar. 210 USD

160 GB Western Digital 8 mb Cache SATA Hdd 100 USD Faturalı Garantili
    http://www.wdc.com/en/products/Products.asp?DriveID=57

Creative Inspire 5.1 5300 Ses Sistemi Üretimden kalktı.Şimdi 5200ler var piyasada. 70 USD Kutulu
    http://www.techspot.com/reviews/hardware/inspire5300/index.shtml

Sony CDRW Model CRX230E (Siyah) 25 USD Faturalı Garantili

Teac DVD-RW Model Dv-W50DB (Siyah) 75 USD Faturalı Garantili

32 Mb Voodoo 4 4500 Zalman ZM80-DHP takılı Soğutucu ekran kartından pahalıdır. Agp 1.5v ile beslendiğinden en güncel sistemlerde (Agp 8x destekli anakartlar dahil)bile kullanılabiliniyor.Kolleksiyonumun en nadide parçalarından biri.3dfx üretimi.Bunun fiyatını siz belirleyin.

Birsürüde ıvır zıvır var.Ethernet kartı modem voodoo bansheler , kablolar fanlar falan.Onlarıda üstteki parçalar satıldıkça yanlarına hediye mahiyetinde ekleyeceğim.Hatta onlarıda bir ara ayrı ayrı yazar dağıtırım.PAzarlığa gerek yok fiyatlar oldukça makul...

Bu son satışım gibi görünüyor şimdilik....

Saygılarımla.
    Emre Bingöl
    emrebingol@msn.com
    diabelica@mynet.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diabelica -- 11 Ekim 2004, 11:07:26 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm attım
  • mümkünse ve 8x ise teac i aliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Diabelica

Eşim bilgisayarıma olan düşkünlüğümden memnun değil.Bugün bende onun haklı olduğuna kanaat getirdim.Ve aşağıdaki parçaları üzülerekte olsa satıyorum.

abi süper, benim kız arkadaşım da sevmiyor :) kötü bi alışkanlık mıdır yaw harbi bu? :)
  • şu anda bakıyorumda sanirim alet 4x bir yazici. teklifimi geri çekmek zorundayim. hayirli satişlar dilerim.
  • en sonda yazan ıvır zıvırların arasında pcı tv outlu ekran kartı mevcut mudur?
  • Orjinalden alıntı: Diabelica

Eşim bilgisayarıma olan düşkünlüğümden memnun değil.Bugün bende onun haklı olduğuna kanaat getirdim.Ve aşağıdaki parçaları üzülerekte olsa satıyorum

ehehehe valla bendede aynı durum vardı sana bir tavsiye albir laptop salonda karşısında otur ben öyle yaptım problem nispeten düzeldi
  • yapma hocam kıyma bu parçalara
  • yazık valla :)
  • yazıktır günahtır
  • Kasa,Zalman Multi Fan Speed Controller,Sony Floppy ve Sony CRX230E CDRW'yi satin almak istiyorum fiyatlariniz ok. Haber bekliyorum.
    Tel: 533 746 99 71
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stat -- 9 Ekim 2004, 0:43:59 >
  • yaw yazıktır gunahtır bunun hesabını obur tarafta veremezsin
  • Arkadaşlar belki haklısınız ama.Hafta içi sabah 8 akşam 7 çalışıyorum.7:30da kursum var.11 gibi eve geliyorum.Sonrada bilgisayarın başına oturunca tabi tatsızlık çıkıyor.Eşim İnegöl' lü olduğundan hafta sonlarıda hep şehir dışındayız.Bu yüzden pek ilgilenemiyorum.

İlginç birşey söyleyeyim.Listede gördüğünüz güç kaynağı sıfır.Alalı 3-4 gün oldu ben daha makinaya takamadım..

Bütün PMleri cevapladım.

• Elimdeki fazlalık ıvır zıvır.

Bir sürü TV out kablosu.
    Ati 9800pro Orjinal soğutucusu fanlı.
    Sata kabloları + Sata güç kabloları.
    Birçok heatsink P4 Amd falan(Ramsink için kesilinebilinir.
    Thermal Pastalar.(Hoş bunlar kargo ücretini anca karşılar. )
    Ethernet Kartı.

Bunlarıda ihtiyacı olan olursa gönderebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diabelica -- 9 Ekim 2004, 14:45:03 >

• Arkadaşlar gelen PMlerin hepsini cevapladım.Bugün 2-3 gibi şehirdışına çıkıyorum.Ancak Pazartesi tekrar bakabilirim foruma.

Saygılarımla

Emre Bingöl
    emrebingol@msn.com
    diabelica@mynet.com

• Tagan için pm atmıştım ama cevap alamadım...
  • @nerser Hocam cevapladım..

Anakart, İşlemci, SP94, Psu, Zalman Fan Controller, Ocz DDR Booster satılmıştır.Kalan parçalar hala satılık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diabelica -- 9 Ekim 2004, 13:57:30 >

• Emre hocam keske tek bir kisi tum sistemi alsa idi ...
    O kadar emekle toplanmis parcalar ama kiymetini bilen birileri alir umarim ...
    Hayirlisi diyelim yine de ...
  • gitti güzelim sistem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.