Şimdi Ara

Satılık Ekşi Sözlük yazar hesapları 600 TL (nickler güzel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
4
Favori
3.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 gün 13 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • stickman4242 (3 mesaj) benjamin_button (2 mesaj) Asmodian1 (1 mesaj) █Teoman█ (1 mesaj) belgen (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (9 mesaj) (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Ekşi Sözlük yazar hesapları 600 TL (nickler güzel)

satılık ekşi sözlük hesabı mevcut. Yazar statüsünde, hiç kullanılmamış, sıfır, ekşi sözlük yazar hesapları satılıktır. 

Minimum 1,5-2 yıl süren çaylak onay listesinde beklemeden, ekşi sözlük'te hemen yazmaya başlayabilirsiniz. 

Nickler birbirinden çok farklı, Türkçe, yabancı, tek veya bir kaç kelimeden oluşan, kadın veya erkek için daha uyumlu yada cinsiyet belirtmeyen, esprili veya ciddi anlamlı, fonetik ve görsel olarak güzel duran, kötü veya absürd anlamları olmayan nicklerdir. 

Nasıl bir nick tercih edeceğinizi yukarıda yazdığım ölçütlerde belirttiğinizde sizin tercihlerinize uygun sunacağım 4-5 seçenek içerisinden nick seçebilirsiniz.

İlk mail adresiyle birlikte verilecektir. kayıt, çaylaklık ve yazar onayı mailleri durmaktadır.

mail hesabı + şifre

yazar hesabı + şifre

Mail hesapları; gmail - yandex - yahoo ve hotmail uzantılıdır. Mail hesabındaki telefon numarasını sizin telefon numaranızla güncelleyeceğim. Böylece hesabın geri alınması, çalınması gibi bir problem kesinlikle yaşamayacaksınız.

10 entryleri bulunmaktadır. Siyasi vs. konularda entryleri yoktur. Sonradan entry girme-silme, reklam entrysi yazma ve trollukleri yoktur. Lütfen bu şekilde kullanılmış ve her an uçurulması muhtemel, ucuza satılan hesaplarla kıyaslamayınız. 

Nickaltları (yani sizin nickinizle başlık açılıp diğer ekşi sözlük yazarlarının sizin hakkınızda görüşler yazması) boştur. nickler siyasi, ırkçı, cinsel vs. anlamlar içermemektedir.

Fiyat 600 lira.

Konya içi elden teslim edebilirim.

Konya dışı için iş bankası ve enpara hesabım var.

En hızlı şekilde whatsappdan ulaşabilir veya arayabilirsiniz. 

0539 674 94 33

Bu telefon ve özel mesaj dışında bir iletişimim yoktur. Sadece bu kanallar üzerinden ulaşın. Farklı numaralardan kendini ben gibi tanıtanlara karşı dikkatli olun ve ödeme yapmayın.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Konya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bahsedilenler: burak jr

• eft açıklamasına ""ekşi sözlükteki ....... nickli hesabı ....... mail adresi ile birlikte teslim aldım" yazarsanız, hesap eft'den sonra size hesap teslim edilmezse hiçbir şekilde hakkınızı arayamazsınız :)

bunun yerine "ekşi sözlükteki ....... nickli hesap için ödeme" yazın.

• Sorusuz şekilde ilk mail adresiyle teslim aldım.İnsallah bir tane daha alacağım.Teşekkür ederim :)
  • üç ay kadar önce kendisinden bir adet hesap aldım. ilk mail hesabıyla birlikte sorunsuz teslim etti. kendisine teşekkür ederim

• İki adet hesap aldım, bir ay kadar oldu ,herhangi bir sorun yaşamadım.
  • Yatırımlık düşünüyorsanız, sıralaması 20-22binlerde çaylak hesabımı 250'ye satarım. En geç 1 seneye yazar olacağını düşünüyorum ve yazar olduktan sonra 450-500'in altına satılmaz. İlgilenenler: karabeyzanur76@gmail.com
  • Arkadaş oldukça ilgili. Problemsiz bir alışveriş oldu teşekkür ederim..
  • Satacak kadar çok hesabı nasıl aldınız çok merak ettim. Ben 2017 yılında üye olmuşum sırada 800 e kadar geldim. Sonra mesajlarım uygun değilmiş diye tekrar 10 mesaj atın sıraya girin diye mesaj attılar. Ben de komple sildim hesabı. Burda da bi borsa oluşmuş.

• Ekşi sözlükte yazar olmak biraz da kısmet işi ama tabi ekşi sözlük formatına uygun yazmak, orijinal ve daha önce verilmemiş nitelikte başlık ve entry yazmak ve sözlükteki aktiflik durumunuz yazar olma süresinde farklılıklara yol açabiliyor. Sözlüğün %100 adaletli bir şekilde de yazarlık verdiğini söyleyemeyiz tabi ama herhangi bir forum sitesi gibi soru ve yorumlardan ibaret bir dil kullanmamak, ekşi sözlük formatına uygun yazmak önemli.

|
    |
    Ahmet_Şahin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Vay arkadaş ne piyasası varmış be. Dünyanın takipçisi var sözlük hesabımda 5 kuruş faydasını görmedim, herhalde satsam köşeyi dönmem lazım bu hesaba göre :)
  • Yaklaşık iki hafta önce güzel nickli bir hesap satın aldım kendisinden, ilk mailiyle birlikte. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Nickler diğer satıcılarınkine göre daha orijinal ve akılda kalıcı, nick altları temiz. Güvenilir bir arkadaş. Tekrar teşekkürler.

• Arkadaştan bir adet hesap aldım sağolsun yarışmacı oldu bayağı tavsiye ediyorum bayağı yardım sever arkadaş.
  • az önce bi tane hesap aldım arkadaştan, sorunsuz alışveriş oldu teşekkürler

• Bende de 1 adet mevcut ilgilenen pm atabilir

• bende de bir adet mevcut. ilgilenenler pm

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.