Şimdi Ara

SAtılık e7200 ve Dfi p45 dark t2rs plus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anakart kutulu faturalı garantili içerik tam 1 aylık, çok temiz içerikteki kablo vs. bile poşetlerinden çıkarılmamış vaziyette 250 tl düşünüyorum, e7200 c0 versiyon kutu soğutucu fatura vs. yoktur 350X9.5 V. arttırmadan 1.10V. la yapmaktadır günlük, 430X9.5 ve 460-470X9 gibi makul ısılarda(loadda max. 65 72 derece core değerleri) o.c. kapasitesi vardır realtempteki 430X9,5 perf değerleri 4ghz o.c. lu e8400 ü geçmektedir. İşlemci için 150 düşünmekteyim.

Yoruma ve takasa kapalıdır, sorularınız ve teklifler pm den, lütfen ilana yazı yazmayın. Saygılar.

http://www.hepsiburada.com/dfi-lanparty-dk-p45-t2rs-plus-fsb-1333mhz-ddr2-1200mhzo.c.-soket-775-anakart/productDetails.aspx?categoryid=152&productid=bd52766

Anakart fazladan 2 sata slot ve daha iyi soğutması olan plus modelidir rev 2.0 dır. Son derece stabil o.c. olan fsb rekortmeni bir anakarttır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Abi naptın E7200 ü öldürdün yav:) 150 ye satılır mı o işlemci E8500 ü geçecek tabi, ben 475*8 de kullanıyorum ninja cpu soğutucu ile ama voltajsız da rahat 3.2 filan çalışıyor aynen.
    işlemci alacaklar gidip de E6750 imiş E6600 imiş E6300 imiş, nesli tükenmiş işlemcilere sakın para vermeyin paranızı çöpe atmayın:) e7 serisi alın E5200 alın en kötü ihtimal . E6xxx serisinden iyidir her türlü:)

Hayırlı satışlar.

konuyu kirletmemek için buraya yazıyorum aşağıdaki mesaja cevabımı, aslında üç heceli bir kelime yeterli ama cevap vereyim. hwbot.org sitesine gir hiickimse diye arat beni bak testlerime filan biraz vardır orda kayıtlı. OC bölümündedir forum mesajlarındaki 1308 mesajın 1000 tanesi. benim kullanmadığım orta seviye işlemci yok gibi herhalde. Bu soruyu da niye sorduğunu biliyorum ama kalbini kırmayayım. E6xxx serisi elinde olup satmak isteyenler de sevmez beni:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 13 Nisan 2009; 2:46:44 >

• E6xxx kullandın mı hiç ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hiickimse

Abi naptın E7200 ü öldürdün yav:) 150 ye satılır mı o işlemci E8500 ü geçecek tabi, ben 475*8 de kullanıyorum ninja cpu soğutucu ile ama voltajsız da rahat 3.2 filan çalışıyor aynen.
    işlemci alacaklar gidip de E6750 imiş E6600 imiş E6300 imiş, nesli tükenmiş işlemcilere sakın para vermeyin paranızı çöpe atmayın:) e7 serisi alın E5200 alın en kötü ihtimal . E6xxx serisinden iyidir her türlü:)

Hayırlı satışlar.

konuyu kirletmemek için buraya yazıyorum aşağıdaki mesaja cevabımı, aslında üç heceli bir kelime yeterli ama cevap vereyim. hwbot.org sitesine gir hiickimse diye arat beni bak testlerime filan biraz vardır orda kayıtlı. OC bölümündedir forum mesajlarındaki 1308 mesajın 1000 tanesi. benim kullanmadığım orta seviye işlemci yok gibi herhalde. Bu soruyu da niye sorduğunu biliyorum ama kalbini kırmayayım. E6xxx serisi elinde olup satmak isteyenler de sevmez beni:)

hocam nedir sendeki bu 6xxx serisine karşı olan antipatin?heryerde bunu söylüyorsun.kaç kere kullandın?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.