Şimdi Ara

Satılık: E6750 işlemci +Gigabyte P35C-DS3R anakart + OCZ 2Gb Ram

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba,

Sistem upgrade sonucunda boşa çıkan başlıkta belirttiğim parçalarımı satıyorum. Fatura ve garantileri yoktur. 1 hafta öncesine kadar sorunsuz kullandığım sistemdir. Şahsi olarak 15 gün garanti veriyorum. Şu an için ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum. Ölü fiyatları vereceklerin pm'leri cevaplandırılmayacaktır. İstanbul içinde elden teslim yapılır. İstanbul dışına kargo alıcıya aittir.

Anakart kutusunda ve kabloları poşetlerinin içinde gönderilecektir. Hem DDR2 hem DDR3 (1333Mhz) Destekleyen bir anakarttır. Kartın özellikleri için: GA-P35C-DS3R

İşlemci E6750 CoreDuo'dur. Herhangi bir OC girişimi olmamıştır. Default değerlerinde ve stock fan ile kullanılmıştır. Orjinal fan ile birlikte gönderilecektir. İşlemci özellikleri için: E6750

RAM'ler OCZ'nin Special Ops Edition Urban Elite PC6400 800Mhz (2x1GB) 2Gb ramleri'dir. RAM özellikleri için: OCZ Ram

Üçü için istediğim fiyat: 290 Liradır.

Teklifler PM ile lütfen.

Not: Takas sadece Gigabyte GTX460 1Gb OC edition veya MSI GTX460 Hawk GDDR5 1GB ile mümkündür.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deeside -- 9 Mart 2011; 22:17:51 >

• pm
  • cevaplandı.
  • Parça parça fiyat vermeniz mümkün mü?
    Özellikle CPU için?
  • PM'ler cevaplandı. Satışa devam.
  • pm..
  • cevaplandı.
  • Noktakafe'ye rezerve edilmiştir.
  • Rezervasyon kalkmıştır. Parçalar satışta.
  • Parçalar @KUM23 nickli kardeşimize satılmıştır. Hayırlı olsun.
  • tşkler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.