Şimdi Ara

SATILIK – DUNLOP Z10 KOŞU BANDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
2.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürünü 2 yıl önce 2000TL civarında bir fiyata aldım. Aldığım dönem piyasadaki en iyi ve dayanıklı modellerden biriydi. Ancak hemen akıbetinde evlendiğim ve yeni eve taşındığım için ürün 1-2 aylık kullanımdan sonra kaldırıldı ve bir daha kullanılmadı. Şu an bir spor salonu üyeliğim olduğundan kullanmayı da düşünmüyorum.

İlk günkü gibi çiziksiz, temiz ve yeni şeklinde bekliyor. Standart koşu bantlarına göre daha büyük ve taşıma kapasitesi yüksek ve dayanıklı bir model. Birçok özelliği spor salonu modellerine yakın. Büyüklüğüne rağmen katlanabilir, tekerlekli ve kolay taşınabilir bir modeldir. Üzerindeki amortisör sayesinde tek parmağınızla bile kendi kendine emniyetli ve yavaş şekilde açılabiliyor.

Ürün özellikleri;
    Motor Gücü: 2.5 HP (sürekli)
    Hız Limitleri: 1 -16 km/saat
    Kullanicl Programlari; 8 program (5 hazır program, 1 manuel ve 2 kullanıcı programı)
    Ekran: LCD
    Gösterge: Hız, mesafe, zaman, kalori, nabız, tur zamanı
    Egim: %0–15 (otomatik eğim ayarı vardır)
    Nabız Ölçümü: Elden nabız okuma sistemi
    Açık Halde Ölçüleri: 197cm(Boy)x86 cm(En)x150cm(yükseklik)
    Yürüyüş Alanı: 51cm(en)x140cm(boy)
    Emniyet Anahtarı(Otomatik durdurma sistemi) vardır.
    Esnek zemin sistemi
    Taşıma kapasitesi: 135Kg

Ürün yeni ve büyük olduğundan herhangi bir sıkıntı olmaması için de-monte, nakliyat ve montaj işlemi profesyonelce yapılmalıdır. Yetkili servis tarafınca yapılan işlemin 200TL gibi bir ücreti vardır. 200TL değerindeki ücreti ben karşılayacağım.

İstenildiği takdirde fotoğraf sağlayabilirim. Fiyatı 950TL'ye düşürdüm. Alırken çok araştırmıştım. Sıfır koşu bandı almadan önce bu fiyata bu özellikte ve yepyeni olan bu ürünü mutlaka değerlendirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi himpton -- 6 Kasım 2014; 23:11:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güncellenmiştir,.
     SATILIK – DUNLOP Z10 KOŞU BANDI

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.