Şimdi Ara

Satılık Donanım Arşivi Sistemi (V4) MSI RX580+16GB DDR4 RAM+RYZEN 5 1600+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Nevşehir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhabalar,

İş yoğunluğum sebebi ile 3 ay önce aldığım sistemi komple satmak istiyorum. Resimleri sistemler kurulu olduğu için atamıyorum ama müsait bir zamanda atacağım. Kasa çok temiz, zira oyun oynamaya bile vaktim olamadı. Sistem parçaları itopyadan aşağıdaki linkten alınmıştır. Kutular duruyor, belki kasanın kutusunu atmış olabilirim ama parçaların kutuları ve faturalar mevcut.

Sistem detaylarına aşağıdan bakabilirsiniz;

DA-V4/R5 1600/Wraith Max Soğutucu/MSI RX580 Armor OC 8GB/8GB RAM/480GB SSD/Gaming Bilgisayar
    1 X MSI RX580 Armor OC 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
    2 X CORSAIR 8GB DDR4 3000MHz CL16 Siyah Vengeance LPX Single Kit Ram
    1 X MSI B450M PRO-M2 AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466MHz (A-XMP OC MODE) VGA DVI HDMI Anakart
    1 X Thermaltake V200 600W 80Plus 3X Pure Plus RGB Fanlı Midtower Gaming Kasa
    1 X ADATA 480GB SU630 3D NAND Sata3 2.5'' SSD (520MB Okuma / 450MB Yazma)
    1 X AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.2GHz 19MB Önbellek 65W 6 Çekirdek İşlemci

Sistemin inceleme linki :https://www.youtube.com/watch?v=osJWaRoFBSY

Sistemin şuan ki satış linki :https://www.itopya.com/da-v4-r5-1600-wraith-max-sogutucu-msi-rx580-armor-oc-8gb-8gb-ram-480gb-ssd-gaming-bilgisayar/

Kargo alıcıya aittir.

Fiyat : 3,000TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa -- 21 Ekim 2019; 19:12:35 >

• piyasaya bi bakın isterseniz hocam bakmadan koymuş gibisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Satış yaptığım ürün site de 3,700TL, 8GB ram ile beraber. Bende 16GB ram mevcut, ayrıca monitör ise daha fazla, bu fiyat üzerinden illaki pazarlık yaparım ama tutupta bin lira altına vereceğimi sanmam. Piyasa zaten durgun, kaldı ki bu özelliklerde bir satış varsa atarsanız sevinirim görmüş olurum en azından, revize gerekiyorsa da yaparım
  • Mustafa kullanıcısına yanıt
    Benim ilanım var, benimkinde Ryzen5 2600 işlemci var diğer kalan tüm parçalar aynı, 24” 75 Hz 1 MS monitör dahilinde 4000 TL yazdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hocam tüm parçaları sıfır alsak 5000-5200 tutuyor, garantileri bitik ürüne kimse 300-400 lira az verip 2.el ürün almak istemez, sizde görseniz bu ilanı almak istemezsiniz 0 fiyatlara bakınca mantıksız geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    Erenozkan16 kullanıcısına yanıt
    @erkaninn59

Tüm parçaların garantisi var hocam, sadece monitör'ün garantisi bulunmuyor zira 2017 senesinde alındı. Diğer parçalar sistem ve kasa olarak alındı zaten 3 ay önce.

@Erenozkan16

Monitör farkımız bulunuyor hocam. Ayrıca bende ki SSD 480GB. HDD yok tabi ama zaten bu yeterli oluyor. Zira dediğim gibi fiyatım pazarlıksız değil zaten, ciddi bir alıcı çıkarsa seve seve fiyatı düşürürüm.
    Sizin ssd kapasitesinin fazla olması benim işlemci modelimin yüksek olmasıyla eş değer görerek bu şekilde bir fark olmadığını belirtmek istedim, sistemi kötülediğimi düşünmeyin fakat başlangıç fiyatını bu derecede yüksek tutmak alıcı açısından farklı görüş oluşturacağından sizin satışınız da zora girer, bu şekilde fayda sağlamak istedim. Revize yapmanız hem sizin hem de alacak kişinin yararına olur. Hayırlı satışlarınız olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erenozkan16 kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam ben araştırmadan koydum zaten. İllaki fiyatta zaman içerisinde oynama yapacağım. Zira ne çok ucuza ne çok pahalıya vermek istemiyorum, boş boş duracağına satılsın daha iyi 3-5 önemli değil benim açımdan.

Fiyatı 4,500TL olarak revize edeceğim. Alıcı çıkarsa tekrar konuşulur
  • 3000 e ryzen 2600x rx590 lı sistem sıfır satılıyo. 4500 e güncelle sen bunu o zaman satarsın
  • solokingx S kullanıcısına yanıt
    Kardeşim, alan o sistemi alsın o zaman. Yeter artık düşe düşe bir hal oldum, bu fiyata satıyorum alan alır, almayan olursa evelallah ihtiyacım yok, kenarda dursun arada sırada açar kullanırım. Saçma sapan yorumlar yapmayın artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.