Şimdi Ara

SATILIK DİESEL DZ1845 Kol Saati

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
1
Favori
538
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Saat >> SATILIK DİESEL DZ1845 Kol Saati
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    90 Mesaj
    Referanslar: 6

Katılım Zamanı
    21 Kasım 2017

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Evet arkadaşlar Diesel DZ1845 Erkek Kol Saati'mi satıyorum. Ürün hediye olarak gelmiştir. Hiç kullanılmadı. Saat&Saat garantisindedir ve Kutu Fatura içerik her şey tamdır. Eskişehir içi elden teslim edebilirim ya da diğer iller ödeme sonrası kargo yapabilirim. İsteyene detaylı fotoğrafları da atabilirim. Sıfır gibidir hiç kullanılmadı. İstediğim Fiyat: 800 TL'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldcity_ -- 13 Nisan 2020; 14:21:28 >

• Teğmen
    125 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    24 Aralık 2014

Durum
    Forumda değil

Diesel DZ1845 Erkek Kol Saati Saat&Saat sitesinde şuan 900tl. Fiyatın yüksek olduğunu düşünüyorum.
    Hayırlı satışlar dilerim.
    |
    |
    Referanslarım ----------------- ticaretnet,selahattinalan,ceylinnaz,blue_key,madmamo,mustafaasglm Tavsiye etmediğim satıcılar: mcnulty: Sizin ile anlaşır 1 saat sonra bir bakarsınız cihazı başkasına satmış.. WOADISH: Anlaşırsınız, tam parayı gönderirken mesaj atar ben cihazı başkasına sattım diye...
  • Çavuş
    90 Mesaj
    Referanslar: 6

Katılım Zamanı
    21 Kasım 2017

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Merhaba doğrudur hocam stokta 1 adet kalmış alırsanız artık :) değişimden gelip gelmediği belli değil saat & saatte ama zaten ufak bir miktar da pazarlık payım olucak.
    |
    |

Katılım Zamanı
    06 Haziran 2009

Durum
    Forumda değil

Bu kayışları kullandığı sürece diesel marka saat falan almayın aldırmayın. 1seneyi bulmadan bu kayış çöp sonra o kayısı da bulamazsın saat çöp.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.