Şimdi Ara

Fiyatları Düştü Battlefield V -Battlefield 1 Preminium Pass - Starwars Battlefront 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Fiyatları Düştü Battlefield V -Battlefield 1 Preminium Pass - Starwars Battlefront 2
    Hesaplar bana aittir.Hesapları ilk ben açtım.Oyunları kendim aldım.Hiç el değiştirmemiştir.Başka yerlerden alınan hesaplarla yada el değiştiren hesaplarla karıştırmayın.tüm bilgileri(güvenlik-email-pin kod) ile verilecektir.

1.hesap UPLAY 2 oyun vardır Farcry 5 Ve Tomclays Ghost Recon Wildlands.iki oyunda Standart sürümdür.SATILMIŞTIR....

2.hesap BATTLE.NET içinde Destiny 2 ve Expansion Pass vardır.Bölge kodu EU dur.forsaken dlc si hariç diğer tüm dlcler mevcuttur. SATILMIŞTIR...

3.hesap BATTLE.NET içinde Call of Duty BlackOps 4 ve Destiny 2.iki oyunda normal sürümdür dlc yoktur.bölge kodu EU dur.SATILMIŞTIR....

4.hesap ORİGİN içinde Battlefield V Normal Sürüm - Battlefield 1 Preminium Pass - Starwars Battlefront 2 Normal Sürüm vardır.bölge globaldir.fiyat 150 tl dir...

fiyatlar sondur arkadaşlar...
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.