Şimdi Ara

Satılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W Set

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    SEVEREK ALDIĞIM VE KULLANDIKÇA ​HAYRAN OLDUĞUM SETİMİN YEGANE PARÇASI

EŞİMİN SALONU ÇİRKİNLEŞTİRİYORUM DİYE GÜNLERDİR BİTMEYEN ŞİKAYETLERİNDE DOLAYI SATIYORUM

SİNEMA İÇİN KULLANIYORUM AMA MÜZİK PERFORMANSIDA EFSANE

DENON AVR X 6300 JAPONYA ÜRETİMLİDİR 4XXX VE ALTI İLE FARKLI VE ÇOK DAHA KALİTELİDİR

KOZMETİK OLARAK 10 ÜZERİNDE 10 ALIR

GEREK GÜÇ GEREKSE AYRINTILI SES KALİTESİ İLE SİZİ KENDİNE HAYRAN BIRAKIR

12,500 TL

setin diğer parçaları da satılıktır

B&W 601 S3 RAF TİPİ 2,250 TL

B&W HTM61 CENTER 3,000 TL

SUMİKO S10 SUBWOOFER 1.000Watt 23 ay garantili 12,500 TL

B&W 683 KULE 6,000 TL

TOPLU ALIMLARDA FİYAT KONUŞULUR​

Satılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W SetSatılık Denon Avr x 6300h Sıfır Gibi tertemiz, ve B&W Set

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnybjk -- 1 Ekim 2020; 17:4:24 >

• yenge haklı abi. düğün salonu gibi olmuş evin içi
  • yasincalis kullanıcısına yanıt
    Eşimin gizli hesabı geldin konuya :D oda düğün salonu gibi yaptın salonu diyip duruyor. Ama filmler filan sesi bir duysan resmen ağlayarak satıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz TV altı kibar güzel bişey yengeyi daha çok sevindirir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasincalis

Kablosuz TV altı kibar güzel bişey yengeyi daha çok sevindirir
    JBL Bar 9.1 bakıyorum bulabilirsem onu alacağım. LG sn11r baktım bulamadım
  • Valla bu seti sattıracak / attıracak hatunu boşarım hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Valla bu seti sattıracak / attıracak hatunu boşarım hemen.
    iki ucu b.klu deynek :) bir kaç yıl sonra geri alcağım için şimdilik hoplar gidiyor :)
  • yaw asıl o ünite olmuş mu oraya :) kocaman.
  • ucuß3 kullanıcısına yanıt
    hanıum ne derse o hocam :D Patronluk evde bitiyor
  • 6300 lerde kronik bi sorun olduğu ve yanma durumu olabileceğini iddia edenler var. öyle bi sorun yaşadınız mı tamir var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: t_tunccan

6300 lerde kronik bi sorun olduğu ve yanma durumu olabileceğini iddia edenler var. öyle bi sorun yaşadınız mı tamir var mı?
    yok hocam hiç sorun yaşamadım canavar gibi ve baya iyiydi hoparlörler dans ediyordu bir kaç yıl ara verip sonra 6800 ve üstü bişey alırmı die düşünüyorum 6 serisine hastayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

yok hocam hiç sorun yaşamadım canavar gibi ve baya iyiydi hoparlörler dans ediyordu bir kaç yıl ara verip sonra 6800 ve üstü bişey alırmı die düşünüyorum 6 serisine hastayım

Alıntıları Göster
    Peki en son ne fiyat düşünüyorsunuz?
  • t_tunccan T kullanıcısına yanıt
    10500 e sattım hocam bu gün. Diğerleri satılık artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun
  • bizim evde de tam tersi muhabbet mevcut :D sistemi buyutmek istiyoruz.
    zamaninda aldigim focal sib pack (beyaz) setim var. degerlendirirseniz konusalim hocam.
  • satılık olan varmi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.