Şimdi Ara

<< SATILIK DDR2 Ramler >> (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
23.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • F2-8000CL5D-4GBPQ/G.SKILL 2X2 GB 1000 MHZ ramler tarafımdan alınmıştır hayırlı satışlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: jandarma

F2-8000CL5D-4GBPQ/G.SKILL 2X2 GB 1000 MHZ ramler tarafımdan alınmıştır hayırlı satışlar...

hayırlı olsun tekrar görüşmek üzere

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• http://www.hepsiburada.com/mushkin-xtreme-performance-4gb-ddr2-1066-dual-kit-2x2gb-996599/productDetails.aspx?categoryid=47&productid=bd72316

50 kuruş daha ucuz. hatta biraz daha arastirsam 160larda bile bulucam. sen normalin üstünde ve normal fiyatta satiyorsun ne cazıbesi var ki ? satilan ürün bi 15-20 tl ucuz olsa normal dükkanlardan senden almayi düşünürdüm.

• quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

http://www.hepsiburada.com/mushkin-xtreme-performance-4gb-ddr2-1066-dual-kit-2x2gb-996599/productDetails.aspx?categoryid=47&productid=bd72316

50 kuruş daha ucuz. hatta biraz daha arastirsam 160larda bile bulucam. sen normalin üstünde ve normal fiyatta satiyorsun ne cazıbesi var ki ? satilan ürün bi 15-20 tl ucuz olsa normal dükkanlardan senden almayi düşünürdüm.

sanırım fiyatlar düşüyor...burda da 167 TL

http://www.sanalmarketim.com/urun/7733f9b70617a1d905c46c42ad58359e/MUSHKIN-Xtreme-Performance-4GB-1066MHz-DDR2-Kit-(2x2GB)-996599

ilan açıldığında uygun fiyatlıydı demek ki...

• quote:

Orjinalden alıntı: madmaxibo

quote:

http://www.hepsiburada.com/mushkin-xtreme-performance-4gb-ddr2-1066-dual-kit-2x2gb-996599/productDetails.aspx?categoryid=47&productid=bd72316

sanırım fiyatlar düşüyor...burda da 167 TL

http://www.sanalmarketim.com/urun/7733f9b70617a1d905c46c42ad58359e/MUSHKIN-Xtreme-Performance-4GB-1066MHz-DDR2-Kit-(2x2GB)-996599

ilan açıldığında uygun fiyatlıydı demek ki...

Belirtmiş olduğunuz gibi fiyatlarda düşüş oldu.
    Fiyatımı bende revize etmek durumdayım

• Hoca sende Corsair yok mu ya 2*2 olanlardan
  • quote:

Hoca sende Corsair yok mu ya 2*2 olanlardan

Sana yok

• güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: profotox

güvenle alışveriş yapabilirsiniz

Teşekkürler

• bi G.SkiLL de ben kaptım

inş. 1200 de stabil kullanacam ...bi gelse
  • quote:

Orjinalden alıntı: madmaxibo

bi G.SkiLL de ben kaptım

inş. 1200 de stabil kullanacam ...bi gelse

Bugün gönderiyorum
    Hayırlı olsun

• 3 sayfa yazi olmus yuh be...bari alan olsa hea.. arkadslar adamin ilanini resmen batirmişsiniz yafs... forumda pm diye birsey var onu kullansaniza sorulariniz için...bu arada bizde kirlettik kusura bakmayin ama hayirli bir sebep için... pm kullanin die..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 7 Mart 2009; 0:24:16 >
  • 1 kit Mushkin 996599 2x2 GB bellekte ben aldım, dün akşam sağolsun kadıköye kadar getirdi, bilgisayarım ayaklandı resmen. şiddetle tavsiye olunur. ilginize çok teşekkürler. hani param olsa 1 kit daha alıp 8 GB yapacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaVinci

1 kit Mushkin 996599 2x2 GB bellekte ben aldım, dün akşam sağolsun kadıköye kadar getirdi, bilgisayarım ayaklandı resmen. şiddetle tavsiye olunur. ilginize çok teşekkürler. hani param olsa 1 kit daha alıp 8 GB yapacağım.

Hayırlı olsun Mushkin kalitesi işte

• Ürünler gayet güzel Hayırlı satışlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: F.A.F.G

Ürünler gayet güzel Hayırlı satışlar...

Teşekkürler

• Sattığınız Mushkinler Extreme Performance serisi kodlardan gördüğüm kadarıyla fakat fiyatınız yüksek gibi 4-5 ytl daha pahallıya Sanalmarketimde var aynı ürün. Tıklayınız .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quaker

Sattığınız Mushkinler Extreme Performance serisi kodlardan gördüğüm kadarıyla fakat fiyatınız yüksek gibi 4-5 ytl daha pahallıya Sanalmarketimde var aynı ürün. Tıklayınız .

Bilgi için teşekkürler. Garanti ve değişim koşullarım bu site ile benzerlik göstermekte,bunun dışında Mushkin markasına olan güvenimden dolayı bu markaya ait ramlerin arıza çıkarma olasılığını %5 olarak görüyorum
    Belkide daha az

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknymz -- 14 Mart 2009; 22:50:50 >

• @e.rar 1 kit 4 gb OCZ Reaper eft+kargo şeklinde satılmıştır,hayırlı olsun

@mertaras 2 kit 8 gb Mushkin elden teslim şeklinde satılmıştır,hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknymz -- 19 Mart 2009; 8:06:53 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.