Şimdi Ara

Satılık Dark Movix Star - Full HD 1080p MKV/H.264 DTS/Dolby 7.1 ses destekli medya oynatıcı [80 TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Satılık Dark Movix Star - Full HD 1080p MKV/H.264 DTS/Dolby 7.1 ses destekli medya oynatıcı [80 TL]

Tüm teknik detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz bu güzide medya oynatıcıyı yalnızca birkaç kere kullanabildim. Herhangi bir arızası veya hasarı yok. Elime Western Digital Live Hub geçince kendisini kullanmaz oldum, o nedenle satıyorum. Hepsiburada'dan almıştım 17 Kasım'da. Faturası da duruyor. Talep ettiğim fiyat 80 TL.

Linkin sizi götüreceği site, Dark ürünlerinin kendi satış sitesidir. Oradaki en iyi fiyat kargo hariç 103 TL.

http://www.teknobiyotik.com/dark-movix-star-full-hd-1080p-mkv-h-264-dts-dolby-7-1-ses-destekli-medya-oynatici.html
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nehiryeli -- 8 Ocak 2012; 13:04:48 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaslar , alsammi almasammi diye teredutte kalanlar, kesinlikle tavsiye ediyorum alali bir kac ay oldu gayet sorunsuz, taktigim her HDD 'yi gordu ve oynatti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.