Şimdi Ara

Digitürk BeinConnect taraftar paketi ve eğlencenin yıldızı paketi 400tl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

• 2023-2024 sezon sonuna kadar geçerli olmak üzere tuttuğunuz takımın maçları (Taraftar Paketi) ve Digiturk Eğlencenin Yıldızı Paketi hediye!

• Hediye paket kodunun aktive edilmesi için Digiturk müşteri hizmetleri numarası (0212) 473 73 73 aranarak Ziraat Bankkart kampanyası kodu olduğu belirtilmeli ve ücretsiz üyelik işlemleri tamamlanmalıdır.
    • Kampanya kapsamında 4 Ekran (Smart Tv + Web + Cep + Tablet) Taraftar Paketi ve Eğlencenin Yıldızı Paketi'nin aktive edilmesi durumunda ilgili içeriklerwww.beinconnect.com.tr ve beIN connect uygulamalarında izlenebilecektir. İçeriklerin Smart TV'den de izlenmesi mümkün olacaktır.
    • Paket kodu sadece beinconnect servisi için geçerlidir.
      Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalandırılır.
    • Mevcutta Digiturk üyeliği olan müşterilerimiz kodu aktive ettirmek için (212) 4737373 numaralı telefonu aradıklarında Yeni Üyelik seçeneği üzerinden ilerlemelidir. Bu nedenle: a) (212) 4737373 no.lu telefon arandığında ''Soyadı'' onaylama anonsu sonrası 2 tuşlanmalı. b) Anons sonrası herhangi bir ev, cep, üyelik, TCKN bilgisi tuşlanmadan beklenmeli. c) Yeni anons sonrası Digiturk üyesi olmak için 2 tuşlanmalı ve sonraki adımlar da Yeni Üyelik için devam ettirilmelidir. d) Aynı cep telefonu numarasına birden fazla Digiturk üyeliği tanımlanamamaktadır (Farklı bir cep telefonu numarası üzerinden yeni üyelik yaptırılabilir veya mevcut üyeliğe tanımlı cep telefonu numarası değiştirilebilir).
      Kupon kodu kullanılmadan yapılan işlemler kampanya kapsamında geçerli olmayacaktır.
      Kupon kodunun kullanılmasında bir sorun yaşanması durumunda 0212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetleri'nden yardım alınabilir.
    • Hediye paket kodları 03.06.2024 tarihine kadar aktive edilebilecek ve paketler bu tarihe kadar ücretsiz izlenebilecektir.

Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi horozcu yavuz abi -- 6 Mart 2024; 16:38:6 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 531 597. 6170 whatsappdan yazar mısınız pm atamıyorum da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hesap satın alındı ilgisine teşekkür ederim.
  • Başka yok mu Bi bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bende alabilir miyim acil donanım haber hesabımın mesaj kısmınıa giremiyorum batuhan1296@gmail.com hesaıma yollarsanız hesabınıza parayı hemen yatırabilirim
  • bende alabilir miyim acil donanım haber hesabımın mesaj kısmınıa giremiyorum batuhan1296@gmail.com hesaıma yollarsanız hesabınıza parayı hemen yatırabilirim
  • Bende alırım

• Mesajdan iletişime geçelim

• Beinconnect taraftar paketi fiyatı nedir?

• Merhaba,

digiturk kodu online aktive edilebiliyor mu, uydu alıcısı falan gelip kurmuyorlar değil mi sadece online abonelik mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.