Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SATILIK CUSTOM SIVI SOĞUTMA ÜRÜNLERİ YENİ ÜRÜNLER EKLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
7
Favori
4.628
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    56 Mesaj
    Referanslar: 15

Katılım Zamanı
    22 Nisan 2013

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar boşa çıkan sıvı soğutma ürünlerini satıyorum hepsi temiz kullanılmıştır.Fiyatlar açıklamaların yanlarında yazılı.

1-Watercool heatkiller kuzey ve güney köprüleri güney köprüsü sıfır kuzey köprüleri kullanıldı sadece kuzey köprüsünün bir bloğunda mavi renk kullandığım için bloğun içi mavi renk olmuş tabi kullanıma engel değil görselede.P8 Z77 V-P8 Z77 V-PRO-P8 Z77V-DELUXE Anakartlar ile uyumludur.Modifiye edip başka biyerde kullanmak isteyenlerde olabilir.Fiyat 150 TL

2-EKWB pe versiyon radyatöler 120mm ve 240mm temiz kullanıldı.240mm 300tl 120mm 200 TL´dir.

3-EKWB full nicel kaplama cpu soğutucu.Fiyat 300tl´dir.https://www.ekwb.com/shop/ek-supremacy-evo-full-nickel.- Intel LGA-1150/1151/1155/1156
    - Intel LGA-2011(-3)
    - Intel LGA-2066

4-Bitspower ram block.100tl.

5-Displayport Hdmı aktif dönüştürücü çoklu monitör kurmak isteyenler için ideal.Fiyat 50 TL

6-i7 3770k cpu.SATILMIŞTIR.

7-EK-CryoFuel Clear Concentrate 100 mL Şeffaf sıvı.Fiyat 50 TL

.
    7-2 adet akasa 5 li fan çoklayıcı ve çeşitli miktarda 3 pin fan uzatma kabloları tekli ve 2 li olamk üzere birde slevvle 3 pin 7 volt düşürücü uzatma kabloları mevcut arkadaşlar.Fiyat 3 pinli çoğaltıcıların adet fiyatı 5 tl 7 volt kabloların ise 10 TL dir.
    [simage]
    [/simage][simage]
    [/simage][simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c3LaL35 -- 16 Eylül 2019; 22:32:28 >

• Er
    3 Mesaj
    Katılım Zamanı
    25 Ocak 2007

Durum
    Forumda değil

Konu yanlış oldu belki fakat bana fan lazımdı 5 adet.2 gündür mesaj yazabilmek uğraşıyorum. Fan ilan sayfasına yazamadım sayfada sorun var sanırım.Özelden yazamıyorum cep telefonum sisteme kayıtlı olmasına rağmen uyarı alıyorum cebinden onaylı olmak zorundasınız diye. Cevap yazarsanız sevinirim. Ben özelden yazamıyorum bana iletişim için özelden yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taner_kucukarslan -- 14 Ağustos 2017; 16:29:23 >
    |
    |
    25 Ocak 2007

Durum
    Forumda değil

İyi günler bana acilen fan lazımdı. Fan sayfanıza ne hikmetse mesaj veya yorum atamadım.Özelden de mesaj atamıyorum sistemde bir sıkıntı var sanırım. Ben de sizin sayfanız olan başka bir konu altına yazayım dedim. bana iletişim için mail yada telefon bilgisi gönderirseniz sevinirim İyi şatışlar.
    |
    |
    25 Ocak 2007

Durum
    Forumda değil

c3LaL35 mailinde keşke telefon yada harici bir mail adresi de yazsaydın inan çok makbule geçerdi. Forum hafta sonundan beri sinirlerimi altüst etti. Ne mesaj ne de yorum yazabiliyorum. Bazen site bile açılmıyor. Sürekli hata mesajı. Benim yarın fan siparişi vermem lazım hazır elinde de varmış bir an önce cevap yazarsan sevinirim senden alıp geçeyim bari. kalan fanlar delta markaymış. fanların kodlarını ve boyutlarını yazarsan ben teknik detaylarına bakarım. Muhtemelen bu ürünler benim aradığım ürünler. Tek sıkıntı kaç fişli oldukları konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taner_kucukarslan -- 16 Ağustos 2017; 1:11:43 >
    |
    |

Katılım Zamanı
    11 Mart 2006

Durum
    Forumda değil

@c3LaL35 pm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: c3LaL35

Katılım Zamanı
    22 Nisan 2013

quote:

Orijinalden alıntı: ZvAnA

@c3LaL35 pm.

Cevaplandı
    |
    |

Katılım Zamanı
    08 Şubat 2015

özel mesaj gönderildi.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.