Şimdi Ara

SATILIK CUBE IWORK 10 ULTIMATE (SATILDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Diğer Markalar Kapasite #64 GB #WIFI
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Cube iWork 10 Ultimate

Yurtdışından aralık ayında geldi. Kontrol ve dil güncelleştirmeleri vs. yapmak için açıldı. Toplasanız 4-5 kez şarj edilmiştir alındığından bu yana. Siz alınca herhangi bir işlemle uğraşmadan kullanabileceksiniz.
    Toplamda 80 liraya varan kırılmaz ekran koruyucu ve kılıf sipariş edilip takılmıştır. Zaten o konuda hassas olduğum için kılıf ve koruyucu gelene kadar tableti kutusundan çıkarmadım bile. Kırılmaz koruyucunun haricinde, tabletin arka yüzeyindeki kutudan çıktığı haliyle gelen jelatini de çıkarmadım. Dolayısıyla çiziksiz, temiz sıfır ayarında cihazdır.

Borçlarımdan ötürü nakit para lazım olduğu için de satışa koydum.
    Ayrıca sahibinden'de get ilan da açtım, get ile almak isterseniz o ilanı da inceleyebilirsiniz.
    İzmir içi elden görerek de alabilirsiniz.
    Fiyat: 700 lira
    Fiyat sondur, lütfen pazarlık için mesaj atmayınız. Malum nakit ihtiyacım olduğu için satıyorum.

Özellikler:
    10.1 Inch Screen, 1920*1200 pixels display - Intel Cherry Trail Z8300 quad core 1.84GHz, 14nm - 4GB RAM, 64GB ROM -
    Windows 10+ Android
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blnmynx -- 23 Şubat 2017; 13:22:46 >

• takip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.