Şimdi Ara

Satılık CREATIVE Sound Blaster ARENA Surround USB Oyuncu Kulaklığı (GG) (GET) +Taksit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürün satılmıştır. İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbizx -- 28 Kasım 2012; 18:30:46 >

• hayırlı satışlar dostum , güzel ürün iyi fiyat, senin ürünlerin zaten 0 dan farksız oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

hayırlı satışlar dostum , güzel ürün iyi fiyat, senin ürünlerin zaten 0 dan farksız oluyor.

Yorumun için sağol dostum.
  • Usb çıkışlı oldugu için ses kartına baglama imkanımız yok sanırım yada farklı bir çıkışı varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

Usb çıkışlı oldugu için ses kartına baglama imkanımız yok sanırım yada farklı bir çıkışı varmı ?

Kulaklıkta dahili creative x-fi ses kartı var bu yüzden USB den bağlayabiliyorsunuz.
  • çok sağlam kulaklıktır,bende kulandım, müthiş bir ses var , tam bir multimedya kulaklık, win7 ilede uygundur sorunsuz kulanılabilşir tek dikat etmeniz gereken yeri usb kutusudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gacvokem

çok sağlam kulaklıktır,bende kulandım, müthiş bir ses var , tam bir multimedya kulaklık, win7 ilede uygundur sorunsuz kulanılabilşir tek dikat etmeniz gereken yeri usb kutusudur.

Yorum için teşekkürler dostum
  • kullananlar ses kalitesinin çok iyi oldugunu söylüyor.almak isteyenlere fikir vermiş olalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbizx

quote:

çok sağlam kulaklıktır,bende kulandım, müthiş bir ses var , tam bir multimedya kulaklık, win7 ilede uygundur sorunsuz kulanılabilşir tek dikat etmeniz gereken yeri usb kutusudur.

quote:

Orijinalden alıntı: xbizx

quote:

rica ederim yiğidi öldür hakkını yeme bu kulaklık , hertürlü övgüyü hakeden bir kulaklık

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonyali

kullananlar ses kalitesinin çok iyi oldugunu söylüyor.almak isteyenlere fikir vermiş olalım

Teşekkürler dostum
  • takipteyim hocam durumu nedir kulaklığın ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.