Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Satılık Corsair Vengeance M90 Performance MMO Gaming Mouse

0
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Giriş Ekipmanları >> Satılık Corsair Vengeance M90 Performance MMO Gaming Mouse
Giriş
      564 Mesaj
      Referanslar: 71

Katılım Zamanı
      13 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

04 Nisan 2014 16:12:40 Konu Sahibi
      1
      1 Satılık Corsair Vengeance M90 Performance MMO Gaming Mouse
      Ürün Eksen Bilgisayar Faturalıdır, garantili olan bu ürünün hiçbir sorunu yoktur. Kutusundan çıkarttıktan sonra sadece birkaç saat kullandım ve daha sonra kaldırdım. Sıfırından farksızdır, ayırt edemezsiniz. Bir kenarda dursun diyordum, fakat uzun süreden beri kullanmadığım için satıyorum.

Fiyat : 150 TL
      Fiyat : 150 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet |27 Aralık 2013 00:12 Satıldığı Şehir : İstanbul,Kadıköy Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
      |

MSI 1080Ti Lightning - ACER Z35 Predator - MSI X99A Godlike Carbon - Intel i7 6850K - 32GB G-SKILL RipjawsV 3200Mhz CL14 - Samsung 960 Pro M2 SSD 512GB - SoundBlaster ZxR - CM Storm QuickFire TK - Roccat KONE Pure Military Naval Storm - 3 TB WD Black Enterprise Edition - 8 TB WD RED NASWare3.0@RAIDON Raid 0 - Corsair AX1200i - Lamptron Fan-Atic 5 Port Military Switch Baybus Rad Fan Control - SONY STR-DE695 Receiver /SONY SA-WMS345 SW - FISHER SME 180/II Three way Speaker System

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.