Şimdi Ara

[SATILIK]Corsair H100i v2 - 780T Beyaz - Sıfır (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
8
Favori
3.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: afsinedremitli

Hayırlı satışlar kasanın detaylı kurulu resimlerini de ekliyeyim de size yardımı dokunsun. Herkese 780t ti şiddetle tavsiye ederim.
    [SATILIK]Corsair H100i v2 - 780T Beyaz - Sıfır[SATILIK]Corsair H100i v2 - 780T Beyaz - Sıfır[SATILIK]Corsair H100i v2 - 780T Beyaz - Sıfır

Paylaşımınız için teşekkür ederim, kullananların yorumları da önemli tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kasa geldi soğutucu yolda.Satıcı arkadaş her adımla ilgileniyor sağolsun
    Calibration'a sonsuz teşekkürler
    [SATILIK]Corsair H100i v2 - 780T Beyaz - Sıfır

• fiyatlar halen gecerlerse h100i ile ilgileniyorum. pm lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: gaddarbaba

fiyatlar halen gecerlerse h100i ile ilgileniyorum. pm lutfen

Seve seve cevaplandı :)
  • Arkadaştan 1 Adet 780t Kasa ve 1 Adet 115i extreme sipariş ettim. Kendisine şimdiden teşekkürler
  • Ürün tamamen sorunsuz ve güzel bir şekilde paketlenmis olarak elime ulaştı. Yurt dışından geldiği için bi haftaya kadar uzayabilir bu sizi tedirgin etmeain. Arkadaş tamamen ilgili ve duyarlı birisi. İnşallah ticari anlamda yürümeye devam edeceğiz.sizlere de hayırlı olsun şimdiden...
    [SATILIK]Corsair H100i v2 - 780T Beyaz - Sıfır[SATILIK]Corsair H100i v2 - 780T Beyaz - Sıfır

• quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

Arkadaştan 1 Adet 780t Kasa ve 1 Adet 115i extreme sipariş ettim. Kendisine şimdiden teşekkürler

Ürünlet gelsin de bir de öyle görelim hocam, sonsuz teşekkürler. Darısı diğer alışverşlerimize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Devil_Face

Ürün tamamen sorunsuz ve güzel bir şekilde paketlenmis olarak elime ulaştı. Yurt dışından geldiği için bi haftaya kadar uzayabilir bu sizi tedirgin etmeain. Arkadaş tamamen ilgili ve duyarlı birisi. İnşallah ticari anlamda yürümeye devam edeceğiz.sizlere de hayırlı olsun şimdiden...
    [SATILIK]Corsair H100i v2 - 780T Beyaz - Sıfır[SATILIK]Corsair H100i v2 - 780T Beyaz - Sıfır

Sonsuz teşekkürler Emrah Hocam, darısı diğer alışverişlerimize anlayışınız ve güzek tavrınız için sonsuz teşekkürler, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Saygılar.

• corsair h100i v2 icin anlastik arkadasla.haftaya elimizde insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: gaddarbaba

corsair h100i v2 icin anlastik arkadasla.haftaya elimizde insallah

Hadi bakalım :)
  • Bu corsair 780T cok guzel bir kasa daha once kullandim uymayan bir parca yok bu kasaya

• Satıcı arkadaş son derece güvenilir bir insan düşünmeden alabilirsiniz
  • Mesajım bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Soulfly4th

Bu corsair 780T cok guzel bir kasa daha once kullandim uymayan bir parca yok bu kasaya

Kullanıcı yorumlarınız için teşekkür ederim, iyi günler dekullanın.

@yilmaz976

Her zaman beklerim. :)

@AIR JORDAN

Güzel bir alışverişdi, biraz gecikme de olsa işlemler sonucunda bitti. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle, darısı diğer alışverişlerimize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calibration -- 19 Kasım 2016; 20:21:20 >

• selam beyler kasam da geldi sonunda! once sogutucuyu aldm simdi de kasayi sistem artik tamam kurulum baslasin :) bu arada sakin cekinmeyin arkadas guvenilir bir esnaf her konuda yardimci oluyor ve isini temiz yapiyor. urunler tamamen orjinal sorunusz geldi. simdiden alacaklara hayirli olsun... Calibration`a sonsuz tesekkur ederim :))
    [SATILIK]Corsair H100i v2 - 780T Beyaz - Sıfır[SATILIK]Corsair H100i v2 - 780T Beyaz - Sıfır[SATILIK]Corsair H100i v2 - 780T Beyaz - Sıfır

• Selam arkadaşlar ürün dün elime ulaştı bi 13 gün sürede geldi kargolamada sorun oldu herhalde bu black freeday'dan olsa gerek.
    Her konuda yardımcı olacak bir arkadaşımız. İçiniz rahat olsun. şöyle 4 ay sonra birde monitöre getirtmeyi düşünüyorum :)
    Herşey için teşekkürler bay Calibration

• PM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • H100i v2 icin odeme yapmistim. Urunu bekliyorum. Gelince yorumlarimi yazacagim.
    Edit: Bugün itibariyle evga gtx 1080 ftw için de kendisiyle anlaştık ve ödemeyi gerçekleştirdim. İki ürün de elime geçince resim ve yorum olarak dönüş yapacağım. Kendisine şimdiden teşekkür ediyorum.
    Edit2: Bu akşam h100i v2 elime ulaşmıştır. Anıl kardeşime çok teşekkür ediyorum. İnşallah yarın test edeceğim. Sorularımla bunaltmama rağmen sürekli dönüş sağladığı için de ayrıca teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmH91 -- 23 Aralık 2016; 19:4:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu satış halen geçerlimi merak ettim.
  • arkadaştan ilk sipariş verenlerdenim. Aklıma geldi bu gece ve konuya bir bakayım dedim ve gerçekten her müşterisiyle sonuna kadar ilgilenmiş. Forumda herhangi bir ürün alacaksanız bu Anıl kardeşimden almanızı şiddetle tavsiye ederim. Kendisi çok ilgili ve güvenilir bir arkadaştır. Forumda böyle güzel ve güvenilir arkadaşlarımın olması ortamı daha da güzelleştiriyor.

Yakında parça sipariş verecem senden Anıl hocam hazırlıklı ol :)))
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.