Şimdi Ara

SATILIK CORSAIR AX850 GOLD (SATILDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar,
    Sistem yükseltme kararımdan dolayı inventus faturalı garantisi bitmiş ax850 gold psu'mu satmak istiyorum. Ürün mining vs gibi işlerde kulanılmadı. Maksimum 400w civarı güç tüketimi ile kullanıldı.(3700x ve gtx1080). 3700x ve gtx1080 ve 1080p 144hz ekranda CW sorunu ile karşılaşmadım. Bütün aparatları ile beraber kutusunda gönderilecektir. Gerek kompresör gerek elle bütün temizliği yapıldı. Aldığınız gibi temizleme ile uğraşmadan takıp kullanabilirsiniz. Kozmetik açıdan kusursuza yakın ürün. Üst kısmında kenarlarında çok az bir boya açılması var. Üstten 3. resimde bunu görebilirsiniz. Takas düşünmüyorum. Havale/eft yaptığınız gün ürünü kargoya veririm. Aşağıda ürünün resmi sitesinden linki bulabilirsiniz.

En kaliteli psuların olduğu Tier A klasmanında psu'dur.

https://www.corsair.com/eu/en/Categories/Products/Power-Supply-Units/Professional-Series%E2%84%A2-Gold-AX850-%E2%80%94-80-PLUS%C2%AE-Gold-Certified-Fully-Modular-Power-Supply/p/CMPSU-850AX

Fiyat:600TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 23 Ekim 2020; 17:20:26 >

• Ürün fatiht44 nickli forumdaşımıza satılmıştır. İyi günlerde kullanmasını dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 23 Ekim 2020; 21:25:3 >
  • Ilgı alakası ıcın cok tesekkurler gozunuz kapalı alısverıs yapabılırsınız :))?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.