Şimdi Ara

SATILIK CORSAIR 8GB 1866MHZ DUAL KIT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
1
Favori
138
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Bellek >> SATILIK CORSAIR 8GB 1866MHZ DUAL KIT
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    65 Mesaj
    Referanslar: 6

Katılım Zamanı
    29 Haziran 2009

Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    2012 yılında Vatan’dan alınmış olup faturasının fotokopisini verebilirim. Garantisi ömür boyudur. Bugüne kadar hiç takılıp çıkarılmadı. Aldığım gün taktım, daha şimdi çıkardım. Yani tek bilgisayarda kullanılmıştır. Ürüne herhangi bir OC yapmadım. Hiç hata da almadım bugüne kadar.
    Ürün linktekinin aynısıdır.

http://www.corsair.com/en-us/vengeance-8gb-dual-channel-ddr3-memory-kit-cmz8gx3m2a1866c

PAZARLIK YOKTUR .Kargo parasını alan kişi öder. Alışveriş, önce para sonra ürün şeklindedir. Konya içi elden teslim edebilirim, isteyen için de Sahibinden.com’da GET ilan açabilirim. Komisyonu %9’dur. Komisyonu alıcı karşılar.

Telefon numaram: 0534 322 8220 . Telefonum her daim açıktır. Whatsapp’dan soru sorabilirsiniz. Ürün fotoğraflarını Whatsapp’dan atabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RΣΛPΣR -- 22 Şubat 2016; 22:02:46 >

|
    |

• Çavuş
    65 Mesaj
    Referanslar: 6

Katılım Zamanı
    29 Haziran 2009

ürün hiickimse adlı kullanıcıya satılmıştır hayırlı olsun

@hiickimse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RΣΛPΣR -- 22 Şubat 2016; 13:13:39 >
    |
    |
    Bahsedilenler: hiickimse

Katılım Zamanı
    06 Şubat 2007

Durum
    Forumda değil

12 Not
    aldım
    |
    |

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
    Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
    cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
haberler
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.